Moda Haberleri

Yeni Sezon Tofisa Gecelik Modelleri!

Tofisa Gecelik Modelleri Şıklığı Damga Vuracak!

Tofisa gecelik modelleri her sezonda merak edildiği gibi bu sezonda da merak konusu olmuştur. Geceleri rahat, konforlu ve hijyenik uykular için gecelikler kullanılmaktadır. Kadınların severek kullandığı şık Tofisa gecelik modelleri her sezonda farklılaşarak müşterileri mutlu etmektedir.

Yeni Sezonda Tofisa Gecelik Modelleri Belli Mi?

Yeni sezon kıyafetler bir önceki sezona göre  oldukça farklı modeli içermektedir. Sürekli gelişen ve yenileşen kıyafet piyasasında, yeni sezon Tofisa gecelik modelleri de pay almıştır. Tofisa gecelik modelleri için yeni renkler ve yeni desenler beklenmektedir.

tofisa-gecelik-modelleriGöz alıcı renklerle oluşturulması beklenen gecelikler için yeni sezon modelleri henüz belli değildir. Farklı kumaşların da geceliklere girmesi öngörülmektedir. Yeni sezonda şıklık yaratacak Tofisa bayan pijama takımları heyecanla beklenmektedir.

Tofisa Gecelik Modelleri Yeni Sezona Sunuldu Mu?

Yeni sezon Tofisa gecelik takımı modelleri henüz müşterilere sunulmamıştır. Yakın zamanda yeni sezonda harikalar yaratacak Tofisa gecelik modelleri internet sitesinde yayımlanmaya başlayacaktır. Henüz piyasaya sunulmayan Tofisa gecelik takımı modelleri, tesettür gecelik kategorisine de hitap edecektir.

Tofisa Gecelik Modelleri Yeni Sezon Ürünleri Ne Zaman Çıkacak?

tofisa-gecelik-modelleri
Tofisa Gecelik Modelleri

Henüz tesettür moda piyasasına sürülmeyen Tofisa pijama takımları kapalı kadınların ilgisini üzerinde toplamaktadır. Daha modellerin belli olmadığı, müşterilere tanıtılmadığı ürünlerin ne zaman çıkacağı net değildir. Piyasaya sunulduğu an ürün siparişleri açılarak, kısa sürede kargo fırsatı da sunulacaktır.

Tofisa Gecelik Modelleri Kimlere Yönelik?

Tofisa Giyim, senelerdir tesettür camiasında bilinen tesettür butikleri, markalarındandır. Tesettür modasına ağırlık veren Tofisa herkese hitap edecek ürünleri de kişilerle buluşturmaktadır. Tofisa gecelik takımları ise hem tesettür gecelik hem de klasik gecelik şeklinde çok çeşitli olmaktadır.

Anne gecelik penye, üçlü takımlar, ikili takımlar, triko takımlar başta olmak üzere değişik tarzları bulmak mümkün olacaktır. Kumaş, model ve renk seçenekleriyle Tofisa gecelik modelleri herkese yönelik üretilmektedir.

Klasik İç Giyim Tofisa Gecelik Modelleri Neler?

Tofisa tunik modelleri gibi her sezona uygun gecelik takımı modelleri de Tofisa’da vardır. İç giyim kategorisinde yer alan bu modeller yıllardır eskimeyen tarzdadır. Zamana meydan okuyan bu modeller tesettür giyimine de uygundur. Esnek ve rahat kumaştan üretilen gecelik takımları her tarzda vazgeçilmezdir.

tofisa-gecelik-modelleriGecelik takımları bluz, gömlek veya tişört altına eşofman ile ikili şekilde oluşturulabilmektedir. Bu ikili Tofisa gecelik takımları çok satanlar arasında da kolayca yer edinebilmektedir. Bir diğer gecelik modeli ise sabahlık eklentili üçlü modellerdir. Birbirinden farklı bedenleri bulunan Tofisa gecelik modelleri kısaca şöyledir:

1 – İkili Pijama Takımı

İkili pijama takımları bir üst ve bir alttan oluşmaktadır. Esnek, terletmeyen ve yapışmayan genelde pamuklu kumaştan üretilen bu takımlar konforda birebirdir. Pembe, mavi, yeşil, siyah gibi sevilen renk seçenekleri de bulunmaktadır. Eşsiz bir uyku için önemli olan gecelikler sade şıklık da sağlamaktadır.

2 – Üçlü Sabahlıklı Takım

Tofisa gecelik modelleri içerisinde cazibeli ve gösterişli bir türdür. İnce askılı, V yaka bluz, sabahlık ve eşofmanla oluşturulmaktadır. Yaka kısmında dantel eklentilerinin de olduğu göz alıcı bir üçlü takımdır. Yaz günlerinde sabahlık kullanılmadan ikili takım alternatifi de sunan üçlü takımlar desenleriyle de öne çıkmaktadır.

tofisa-gecelik-modelleriZebra desenli, puantiyeli, çiçek işlemeli desenler vazgeçilmezleri oluşturmaktadır. Siyah, haki yeşili ve mavi renklerinin sıklıkla kullanıldığı üçlü takımlar renkleriyle de zamana damga vurmaktadır. Daha özel kullanıma uygun bu üçlü takım, rahatlık sağlamanın yanında şıklık da sunmaktadır.

3 – Triko Eşofman Takımı

Triko kumaş rahatlığı tesettür modasında tunik pantolon takımları ve ikili takımlara kadar ulaşmıştır. Rahat yapılı kumaşlardan olan triko kumaş Tofisa gecelik modelleri içerisinde de öncelikli kullanıma sahiptir.

Bebek mavisi ve pembe renklerin ağırlıklı kullanım bulduğu triko eşofman takımları tatlı görüntüler sunmaktadır. Üzerinde ayıcık gibi figür baskısı da bulunan bu gecelik takımı her yaşa uygun olabilmektedir. Rahatlık sunmakta öncü olan bu takım dört mevsim kullanımına da fırsat sunmaktadır.

4 – Düğmeli Eşofman Takımı

2022 Tofisa gecelik takımı sezonunda herkesin severek kullandığı düğmeli gecelik takımları da her zaman kullanım bulmaktadır. Gömlek kalıbıyla üretilen, gömlek tipi yaka ve düğmeli bluz şık görüntülere olanak sağlamaktadır.

tofisa-gecelik-modelleriDüğmeli olması da bolluk ve ferahlık hissi yaratmaktadır. Eşofmanın sade olarak üretildiği bu takımda bütün ilgi üst parçada yoğunlaşmaktadır. Tofisa gecelik modelleri arasında sıkça tercih edilen takımlar arasında yer almaktadır. Siyah rengin ön planda olduğu bu modelde ekose ve düz renkler son derece yaygındır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu