Şal

2022 Düğün İçin Şal Bağlama Modelleri

Düğün için şal bağlama modelleri yazısında 2022 için en popüler şal bağlama modellerini bulabilirsiniz. Kış ve yaz sezonunda tesettür abiyeler göz kamaştırırken, düğün için şal bağlama modelleri de insanlar tarafından en aranan konular arasındadır. Peki, düğün için şal bağlama modelleri nelerdir?

Düğün İçin Şal Bağlama Modelleri Arayanlar Buraya! Tesettür Abiye Üzerine Şal Bağlama Modelleri Nelerdir?

Düğün sezonlarında tesettür abiye model seçimlerinizi yaparken kafalarda oluşan sorulardan bir tanesi de abiye üzerine şal modelleri olmaktadır. Düğün için şal modelleri seçiminizde tesettür abiye rengi ve yüz modeliniz seçiminizde etkili olacaktır.

Penye Kumaş İle Çapraz Arkadan Bağlama Şal Modeli

dugun-icin-sal-baglama-modelleriDüğün için şal bağlama modelleri arasında abiyenize uyum sağlaması durumunda en sıklıkla tercih edilen model arasındadır. Yüz hattınız uzun ise tercih etmeniz gereken model olabilir. Penye şal rengini abiyenizin rengi ile aynı ton veya zıt uyumlu ton tercih ederseniz güzel bir kombin çıkarabilirsiniz.

Şifon Kumaş İle Arkadan Bağlama Şal Modeli

dugun-icin-sal-baglama-modelleriDüğün için şal bağlama modelleri arasında neredeyse her abiyenin üzerine uyum sağlayan bir modeldir. Bu model klasik ve şıktır. Şıklığını şalın şifon kumaşından almaktadır. Burada önemli püf noktalardan birisi şalın uzun olmasıdır. Şifon şalın metresini uzun tercih ederek, sırtınızdan ucunu sarkıtarak abiye ile uyum sağlattırabilirsiniz. Rengini abiyenizin tonundan tercih etmelisiniz.

Janjan Kumaş ile Boyundan Bağlama Şal Modeli

dugun-icin-sal-baglama-modelleriDüğün için şal bağlama modelleri arasında yer alan janjan kumaş ile boyundan bağlama şal modeli oldukça basit ve çok şık modeldir. Janjan model kumaşınızı abiyenizin renginden bir tık açık veya koyu tercih edebilirsiniz. Tesettür abiyenizin boyun kısmı açık ise boyundan bağlama şal modelleri ile açık olan boyun kısmını kapatabilirsiniz.

Şifon Kumaş İle Önden Bağlama Şal Modeli

dugun-icin-sal-baglama-modelleriDüğün için şal bağlama modelleri için sıklıkla kullanılan kumaş türü şifondur. Şifon kumaş hem sade hem şık bir kumaştır. Şifon kumaş ile önden bağlama şal modeli nişan için şal modelleri arasında da yer almaktadır. Şallarınızı aksesuarlar ile kombin ederek, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Boyundan Bağlama Şal Modeli

dugun-icin-sal-baglama-modelleriBoyundan bağlama şal modeli düğün için şal bağlama modelleri tercihlerinizin arasında olmalıdır. Boyundan bağlama modelini çapraz şal yapımı ile de tercih edebilirsiniz. Boyundan bağlama şal modeli için kullanılacak kumaşı uzun tercih ediniz. Arkada kalan şalın iki ucu uzun olmalıdır. Boyundan bağlama şal modelini aksesuar ile kombin edebilirsiniz.

Boyundan Bağlama Çapraz Şal Modelidugun-icin-sal-baglama-modelleri

Düğün için şal bağlama modelleri arasında boyundan bağlama çapraz şal modeli en trend modeldir. Düğün için şal modelleri arasında yer alan çapraz şal bağlama modeli hayal tül ile yapılmaktadır. Tesettür abiyenizin kumaşı hayal tül ise, mutlaka şal yapımınız sırasında kullanılacak kumaşı hayal tül seçmelisiniz. Çapraz kısımları aksesuarlarla kombin edebilirsiniz.

Arkadan Bağlama Bone Şal Modeli

dugun-icin-sal-baglama-modelleriDüğün için şal bağlama modelleri arasında yer alan arkadan bağlama bone şal modelini, tesettür abiyenizin boyun kısmı kapalı ise tercih edebilirsiniz. Genç şal bağlamaları modelleri arasında bone şal yapımı sıklıkla yer almaktadır. Tüm kumaşlar ile modelin yapımı da mümkündür. Arkadan bağlama bone şal model tercihiniz olacaksa, küpe ile kombin edebilirsiniz.

Güpürlü Bone Şal Modeli

dugun-icin-sal-baglama-modelleriTesettür abiyenizin içerisinde güpür yer alıyor ise, güpürlü bone şal modeli tercihiniz olmalıdır. Şal yapımlarında güpür aksesuar olarak kullanılmaktadır. Çok sıkta tercih edilmektedir. Bone şal modelinizde güpür yer alıyor ise küpenizi sade bir model seçmelisiniz. Bone model şal yapımında hayal tül tercih edilmektedir. Tesettür abiyenizin boyun kısmı kapalı olmalıdır.

 

Taşlı Çapraz Bone Şal Modeli

dugun-icin-sal-baglama-modelleri
Düğün İçin Şal Bağlama Modelleri

Düğün için şal bağlama modelleri arasında yer alan taşlı çapraz bone şal modeli nişan, nikah, düğünlerde gelinler tarafından tercih edilen modeldir. Tesettür abiye, nikâh elbisesi veya gelinliğiniz taşlı ise, şal yapımınızı taşlı tercih edebilirsiniz. Kıyafetinizin taş rengine göre şal yapımında kullanacağınız taş renklerini belirleyebilirsiniz.

Düğün İçin Şal Bağlama Modelleri Arasında En Trend Model! Şapkalı Çapraz Bone Şal Modeli

dugun-icin-sal-baglama-modelleriŞapkalı çapraz bone şal modeli gelinlerin nikâh veya düğün törenlerinde tercihlerinden birisidir. Asil bir görüntüye sahip olan şapkalı şal modeli, gelin eldiveni ile tamamlandığında hoş bir görüntüye sahip oluyor. Balık model tesettür abiye veya gelinlikle tercih edilmesi gereken şal modelidir. Düğün için şal bağlama modelleri arasında yer alan trend modeldir.

 

İlginizi çekebilir: 2022 Yılında Bordo Elbisenin Üstüne Hangi Eşarp Gider?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu