Şal Kombin

Zümra Eşarp & Tesettür Tunik Modelleri İle 6 Farklı Kombin Önerisi!

Zümra Eşarp & tesettür tunik modelleri konusu ele alındığında birçok sonuçla karşılaşılmaktadır. Oldukça çeşitli ve kapsamlı olan bu giyim alanında tercihlere göre belirlenebilen birbirinden farklı renkte veya desende size uygun modelleri bulmak söz konusudur. Zümra Eşarp & Tesettür tunik modelleri de dahil olmak üzere tesettüre dair birçok parçayı hizmete sunmaktadır.

1.Zümra Eşarp & Tesettür Tunik Modelleri

Zümra Eşarp & Tesettür tunik modelleri aratıldığında birçok kıyafet ve tunik çeşidi bulunmaktadır. Hem kumaş hem de model farklılığına göre bir sürü Zümra Eşarp & Tesettür tunik modelleri bulunmaktadır. Seçebileceğiniz birkaç Zümra Eşarp & Tesettür tunik modelleri:

1-Etnik desenli tunikler

zumra-esarp-&-tesettur-tunik-modelleri

2-Spor tunikler

3-İnci boncuk işlemeli tunikler

zumra-esarp-tesettur-tunik-modelleri

4-Krep omuzlu tunikler

5-Şifon kumaşlı tunikler olarak kısaca örneklendirilebilir.

zumra-esarp-tesettur-tunik-modelleri

Bu noktada  Zümra Eşarp & Tesettür tunik modelleri arasından seçilecek etnik desenli bir tuniği hem özel günlere hem de günlük şıklık gerektiren günlerde kullanabilirsiniz. Yeşil-beyaz desenli bir etnik desenli tunikte beyaz kalem pantolon ve beyaz şal ile kombinin büyük çoğunlubu tamamlanabilmektedir. Bu kombinin altına seçilebilecek yeşil bir topuklu ya da babet ayakkabı ile bütünlük çok rahat sağlanacaktır.

Zümra Eşarp İkili Takım Modelleri

Zümra Eşarp & Tesettür tunik modelleri kategorisine girebilecek kıyafetler olarak ikili takımları da bulabilirsiniz. İkili takımlar genelde aynı renkten oluşan uzun tunikler ve pantolonları içermektedir. İkili takımlarda tunik ve etekten oluşan modeller de bulunmaktadır. Bulabileceğiniz ve seçebileceğiniz bazı ikili takımlar:

1-Kısa kollu pantolonlu ikili takım

zumra-esarp-tesettur-tunik-modelleri

2-Püsküllü pantolonlu ikili takım

3-Zebra desenli etekli ikili takım

zumra-esarp-tesettur-tunik-modelleri

4-Yelekli ikili takımlar olarak basitçe sıralanabilir.

İmkanlar dahilinde zebra desene sahip etekli ikili takım seçildiğinde bu kombin de aynı şekilde özel günler ve günlük kullanıma uygun olabilecektir. Bu kombine kırık beyaz eşarp ve kırmızı bir ayakkabı oldukça değişik şık görüntülere olanak sağlayacaktır.

2.Zümra Eşarp & Tesettür Pantolon Modelleri

Zümra Eşarp & Tesettür tunik modelleri olarak sadece tunik bakıldığında bir sonraki arama pantolon için olmaktadır. Tuniklerin altına büyük çoğunlukla pantolon tercihi yapıldığı için Zümra Eşarp & Tesettür tunik modelleri arasından seçilen tunikler altına seçebileceğiniz bazı pantolonlar:

1-Bol paça pantolon

zumra-esarp-tesettur-tunik-modelleri

2-Yandan fermuarlı ve beli lastikli türler

3-Havuç pantolon modeli

zumra-esarp-tesettur-tunik-modelleri

4-Dar paça pantolonlar

5-Duble paça pantolon modelleri olarak sıralanabilmektedir.

zumra-esarp-tesettur-tunik-modelleri

Seçilen tunik eğer ki bol kesimse yine isteğe bağlı duble ya da bol paça pantolon tercih edilebilir. Böyle bir kombine uygun olabilecek şal modeli ise çapraz bağlamalı veya düz dolama şal modeli olabilecektir. Renk uyumlarına dikkat edildiğinde bu kombin özel veya daha çok günlük spor şıklık sağlayacaktır.

3.Zümra Eşarp Tesettür Elbise Modelleri

Zümra Eşarp & Tesettür tunik modelleri dışında tunik giyilmeyecek durumlarda tesettür elbiseler yardıma koşacaktır. Düğün, kına, nikah, mezuniyet veya doğum günleri gibi özel günlerde elbise kullanma isteği daha yaygındır. Günlük kullanımlar için de elbise seçimleri yapılabilmektedir. Tek parça kullanmak isteyenlerin Zümra Eşarp & Tesettür tunik modelleri kapsamı dışında seçim yapabilecekleri tesettür elbise modelleri:

1-Kemer detaylı elbiseler

zumra-esarp-tesettur-tunik-modelleri

2-Kol veya bilek büzgülü elbise modelleri

3-Kolları fırfırlı elbiseler

zumra-esarp-tesettur-tunik-modelleri
Zümra Eşarp & Tesettür Tunik Modelleri

4-Taşlı elbiseler

5-Kat kat kesimli elbiseler

zumra-esarp-tesettur-tunik-modelleri

6-Çiçek desenli elbiseler olarak sınırlı şekilde belirtilebilir.

Özel ve günlük elbise seçimleri farklı olduğu için birden çok kombin şekli olabilmektedir. Çiçek desenli elbise daha çok günlük kullanımlar için tercih edilebilirken katlı veya taşlı/payetli elbiseler özel günlerde tercih edilmektedir.

4.Zümra Eşarp Tesettür Trençkot Modelleri

Trençkotlar, su geçirmez genellikle pamuklu kumaştan yapılan dik yakalı ceket türüdür. Genellikle sonbahar, ilkbahar gibi mevsimlerde daha çok tercih edilse de dört mevsim kullanımına uygundur. Tesettür alanında da trençkot kullanımı oldukça yaygındır. Tunik, bluz gibi parçalarla çok rahat kullanılmaktadır. Çok satanlar arasından bazı Zümra Eşarp & tesettür trençkot modelleri :

1-Biyeli modeller

zumra-esarp-tesettur-tunik-modelleri

2-Bağlamalı ya da kuşaklı modeller olarak sayılabilir.

Sonbahar günlerinde Zümra Eşarp & Tesettür tunik modelleri arasından seçilen düz, siyah renkli tunik üstüne giyilecek bağlamalı trençkot oldukça şık duracaktır. Dış giyim kategorisine dahil olduğu için tek parçalı kombin yapmaya ya da pantolonla uyum kurmaya imkan sunmaktadır.

 Zümra Eşarp Tesettür Kap Modelleri

İnce kumaştan yapılmış diz altlarına kadar uzanan bir diğer dış giyim ürünü ise kap olarak adlandırılan kıyafet türüdür. Genellikle yaz mevsimlerinde daha çok tercih edilip, kullanılmaktadır. Bununla beraber dış giyim olarak da şıklığa izin vermektedir. Zümra Eşarp & Tesettür tunik modelleri dışında kalan kap modelleri ise:

1-Ekoseli cepli modeller

zumra-esarp-tesettur-tunik-modelleri

2-Ön cepli modeller

3-Yandan çıtçıtlı modeller

zumra-esarp-tesettur-tunik-modelleri

4-Taş detaylı modeller

5-Ribanalı modeller olarak seçenekler sıralanabilir.

Kap kullanılan kombinlerde taş detaylı veya ribanalı modeller özel şıklık gerektiren durumlarda kurtarıcı olabilmektedir. Bunlar dışında günlük kullanımda renk uyumu ve kullanımına dikkat edildiğinde günlük şıklık yakalanabilmektedir. Ön cepli kırmızı renkli bir kap’ın altına beyaz veya siyah havuç model pantolon bu tarzdaki şıklığa örnektir.

İlginizi çekebilir: 2022 Yılında Mor Elbise Üstüne Hangi Renk Şal Gider?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu