Moda Haberleri

Tesettür Abiye Takım Modelleri Kombini İçin 5 Püf Nokta!

Tesettür Abiye Takım Modelleri ile Eşsiz Kombinler!

Tesettür abiye takım modelleri düğün, mezuniyet gibi özel günlerinde kadınların tercih ettiği modellerden bir tanesidir. Kadınlara hazır bir kombin sunulması ile “Ne giyeceğim?” sorularını kenara bırakıp hazırlanma kolaylığı sağlamaktadır. Aksesuarlar ve çeşitli şal modelleri ise bu kombinleri desteklemektedir.

Kombin oluşturmak ve hazırlanmak çok daha kolay olduğundan tesettür abiye takım modelleri çokça tercih edilmektedir. Şıklığı ve zerafeti beraberinde getiren bu modelleri satın alanların yanı sıra yakın çevrelerinin de beğenisi toplanmaktadır.

Bu tesettür takımları, kullanacağınız size uygun aksesuarlar ile kendinizi yansıtacak şekilde kişiselleştirmenize olanak sağlar. Tercih edeceğiniz farklı şal modelleriyle de özgünlüğünüzü yansıtabilirsiniz. Şal modelinizi tercih ederken yüz şeklinizi en uygun öne çıkaracak modellere bakmayı ihmal etmeyin. Cilt alt tonunuza uygun olacak şekilde tercih edeceğiniz renkler ile herkesin beğenisini toplamış olacaksınız.

1- Abiye Tunik Takım Modelleri Nelerdir?

Pantolon ve tunik ile takım şıklığını yakalayan tesettür abiye takım modelleri düğün, kına, nişan gibi özel günlerin yanı sıra artık günlük hayatta da tercih edilen modellerden biri haline gelmiştir. Çeşitli model ve renk seçenekleri ile geniş bir skalaya sahiplerdir.

tesettur-abiye-takim

Taşlı, pul payetli, büzgülü, bağlamalı, yırtmaçlı modeller ile mor, yavruağzı, siyah, su yeşili, koyu yeşil gibi renk seçenekleriyle kişiye özel kombin ve model önerisi sunmaktadır. Farklı ama şık şal modelleri kombinleri özgünleştirmektedir.

2- Pantolonlu Abiye Takım Model Önerileri Hangileri?

Pantolonlu abiye takım modelleri, abiye tunik takım modelleri ile aynı kombin parçalarını kullanmaktadırlar. Tunik ve pantolonun bir takım oluşturması ile ortaya çıkan bu modeller de hem günlük hem özel hayatta tercih edilmektedir. Model ve renk seçenekleri, aksesuarlar ve farklı şal modelleriyle de bu kombinler desteklenmektedir.

tesettur-abiye-takim

3- Abiye Pantolon Ceket Takım Modelleri Nelerdir?

Ceket takım modelleri, tesettür abiye takım modelleri içerisinde pantolon ve ceketin aynı renk olması, içerisine giyilen tuniğin farklı ama uyumlu renkler ile kombin yapılmasıdır. Bu ikili takım genellikle ceketlerin pullu payetli, taşlı, büzgülü modellerde olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Daha çok resmi ve özel günlere hitap etmekle beraber oldukça şık bir kombin modelidir.

tesettur-abiye-takim

4- İkili Abiye Takım Modelleri Nasıl Kombinlenir?

İkili abiye takım modelleri, pantolon ve tunik takımlarla aynı olmakla beraber tesettür abiye takım modellerinden sıkça tercih edilenidir. Diğer takımlardan farklı olarak aynı renk ve model takım haline gelmektedir. Yırtmaçlı, pullu payetli modellerinde kullanılan mavi, siyah, bordo, koyu yeşil gibi renklerin kullanılması modelleri ön plana çıkarmaktadır. Elbise ve onu tamamlayan bir siyah blazer ceketle de kullanılmaktadır.

Anne İkili Tesettür Abiye Takım Modelleri

Tesettür abiye takım modellerinden olan anne ikili tesettür abiye takım modelleri, yırtmaçlı ve dalga kesimli modeller ile ön plana çıkmaktadır. Bu modeller daha çok büyük beden abiye olarak kullanılmaktadır. İkili abiye takım modelleri ile aynı modele sahip olmasıyla ayrılan özelliği büyük beden olmasıdır.  Büyük beden olmasından dolayı model ve renk seçeneklerinde eksilme olmaması ile kadınların beğenisini toplamaktadır.

tesettur-abiye-takim

5- Düğünlük Tesettür Abiye Takım Modelleri Hangileridir?

Düğün için kullanılan tesettür abiye takım modelleri, diğer tesettür abiye takım modellerinden ayrı olarak yalnızca düğün için uygun modellerden oluşmaktadır. Diğer modellerin kombinlerini günlük hayatta da kullanılabiliyorken bu modellerin kombinlerini yalnızca düğün için kullanılmaktadır. Bu model ile düğün şıklığı yakalayan kombinler, farklı şal modelleriyle bu şıklığı desteklemektedir.

tesettur-abiye-takim
Tesettür Abiye Takım

6- Sefamerve Abiye Takım Modelleri Nelerdir?

Tesettür markaları arasında bilinen ve tercih edilen Sefamerve; şık, gösterişli, zarif ve özgün modelleriyle müşterilerinin beğenisini toplamaktadır. Abiye modelleri alt başlığında toplanan geniş model seçenekleri ile bir diğer tercih edilme sebebidir.

A- Elbise – Ceket Takım Modelleri

Elbise ve onu tamamlayacak bir ceket ile oldukça şık bir kombin elde eden Sefamerve, bu kombini destekleyecek renk tercihleri ile müşterilerde fikir oluşturmaktadır. Büyük beden tercihi ile müşterilerin yaşayabileceği sıkıntıları minimuma indirmeyi amaçlamaktadır.

tesettur-abiye-takim

B- Etek – Ceket Takım Modelleri

Etek, tunik ve üstüne bir ceket ile hem şık hem resmi bir kombin elde edilmektedir. İster nişan, kına, düğün veya kız isteme gibi özel günlerinizde; ister iş, toplantı, seminer gibi resmi durumlarda şıklığınızı dilediğinizce yansıtabilirsiniz.

tesettur-abiye-takim

C- Etek – Tunik Takım Modelleri

Aynı renk tercih edilen etek ve tuniğin kombin yapılması sonucu oluşan bu modelde; tuniğin önünün kısa, arkasının uzun ve tuniğin uç kısımlarında dantel detayları olması tercih edilmektedir. Kişinin isteğine bağlı olarak kolye ile kombin kişiselleştirilmektedir.

tesettur-abiye-takim

D- Pantolon – Tunik Takım Modelleri

İster günlük hayatınızda rahat ve şık bir şekilde ister özel bir gününüzde şıklığınıza şıklık katacak şekilde kombinleyeceğiniz pantolon ve tunik takım modelleri, diğer modeller arasından en çok tercih edilen modellerdendir. Her ortama uyum sağlamasının yanında rahat oluşu tercih edilme sebepleri arasındadır.

 

 

tesettur-abiye-takim

İlginizi çekebilir: Özel Gün Şal Modelleri: En İyi 10 Model

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu