Moda Haberleri

3. Sezonda Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş Kimdir?

Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş Eğitimini Nerede Aldı?

Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş kimdir? Serdar Uzuntaş isimli yeni jürisi ile sezona damgasını vuran programların başında Doya Doya Moda geliyor. Bu yıl 3. Sezonuyla ekranlara gelen ünlü moda yarışmasının severek takip eden birçok izleyicisi bulunmaktadır. Yeni jürisi Serdar Uzuntaş ile de birçok kişinin de ilgisini çekmeyi başarmıştır.

O halde hep birlikte yeni jüri üyemiz ünlü ve çok sevilen modacı Serdar Uzuntaş’ı daha yakından tanımaya çalışalım…

Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş Kimdir?

doya-doya-moda-serdar-uzuntas-kimdir
Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş Kimdir?

Geçen sezon ile bu sezonun jüri üyelerinde biraz farklılıklar yaşandı. Geçen sene jüri koltuğunda Umut Eker ve Seray Sever’i izlemekteydik. Bu yıl ise bu ünlü iki isim yerine Serdar Uzuntaş ile Yasemin Yılmaz ile devam edilmiş olacak.

Serdar Uzuntaş dahil olduğu ilk bölümden itibaren çekici ve sempatik tavırlarıyla izleyicilerin gönlünü fethetmeyi başardı.

Doya Doya Moda yarışmasının yeni ve gözde jürisi Serdar Uzuntaş 1975 yılında Mekadon göçmeni bir ailenin oğlu olarak İzmir’de dünyaya gelmiştir. Moda alanındaki kariyerine ilk olarak ise Vakko ismi ile bildiğimiz firmada çalışarak başlamıştır diyebiliriz.

Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş Kimdir, Eğitimini Nerede Aldı?

doya-doya-moda-serdar-uzuntas-kimdir

Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş kimdir kadar eğitimi merak konusu olmaktadır. Uzuntaş’ın ilk çizimlerini ise Milano’da almaya başladığı moda eğitimleri ile yapmaya başlamıştır. 2010’da ise erkek giyim markasını kurmuştur. Markaya ise kendi ismini vermiştir. Markasında konfor ve rahatlık göze çarpmaktadır.

Kısacası Doya Doya Moda Serdar Uzuntaş gibi ilgi çekici jüri üyeleri ile sezona damga vuracak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: Moskova Moda Haftası Çarpıcı Görüntülere Neden Oldu!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu