Moda Haberleri

Burcu Kaya Yorumları ile Değişen Moda Yorumları

Burcu Kaya Kimdir?

Burcu Kaya, moda dünyasında uzun süredir yer alan, stil danışmanlığı veya tasarıma dair birçok çalışması bulunan isimlerden biri olmaktadır. Moda alanında birçok farklı kulvarda rol aldığı için moda dünyasına oldukça hakimdir.

Burcu Kaya Kimdir? Modaya Yorumları Neler?

burcu-kaya
Burcu Kaya

Burcu Kaya, 16 yıllık bir moda geçmişine sahiptir. Tasarımcı Kaya değişen moda dünyası hakkında, moda dünyasının sürekli bir değişiklik olduğundan ve bu değişime ayak uydurmanın önemli olduğundan bahseden yorumlarda bulunmuştur. Bu kelimelere ilave olarak bu ayak uydurmanın finansal açıdan uygun olamayacağını ekleyerek kıyafet seçimlerinin modası geçmeyecek ürünlerden yana yapılması gerektiğinden bahsetmiştir.

Kaya moda dünyasında uzun süre yer almasına rağmen 2 senedir stil danışmanlığı yapmaktadır. Buna ek olarak bir şirkette modelistlik ve modelhane şefliği görevini üstlenmektedir.

Moda ile bilinen Kaya, bu noktada gerek stil danışmanlığı kariyeri gerekse modelist olarak çalıştığından dolayı önemli düşünceler dile getirmiştir.Kaya görüşleriyle uygun fiyatlı şıklıklar yakalanabilme imkanı olduğunu hissettirmektedir. Kıyafet seçimleri modacının fikirleri doğrultusunda yapıldığında rahatça değişen modaya ayak uydurulabilecektir.

İlginizi Çekebilir: Mavi Fermuarlı Kazak Modelleri Neler? Kazak Kombini Nasıl Yapılır?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu