Moda Haberleri

Samsun’da Mağaza Soygunu: Tam 3 Kere Hırsızlık Yaptı!

Samsun'da Mağaza Soygunu Yapan Kadın Tutuklandı!

Samsun’da mağaza soygunu yapan hırsızı görenlerin şaşkınlık yaşamasına neden oldu! Hiç beklenmeyen bir şekilde aynı mağazayı tam üç kere soyan kadın çalışanların dikkati sayesinde sonunda yakalandı. Bu kadarına da pes dedirten olayda hırsızlık yapan kadın, fark edilmeseydi dördüncü hırsızlığını yapmak için tekrar harekete geçmişti.

Samsun’da Mağaza Soygunu Giyim Mağazası Çalışanlarını Şoka Uğrattı!

samsunda-magaza-soygunu

Edinilen bilgilere göre Samsun’da Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alan bir giyim mağazasında olay yaşandı. Çalışanlar kıyafetlerin alarm parçalarını yerde görmesiyle durumdan işkillenmesi bir oldu. Bunun ardından kamera kayıtlarını inceleyen çalışanlar 53 yaşındaki E.A’nın tam üç kere mağazalarına gelerek hırsızlık yaptığını saptadı.

E.A daha önce mağazayı keşfetmiş ve yakalanmamasının da cesaretiyle Samsun mağaza soygunu konusunda harekete geçti. Gözüne kestirdiği bu mağazada önce bir müşteri gibi ortalıkta dolaşıyor ve kıyafetleri inceliyordu. Kamera kayıtlarında görülen duruma göre daha sonra kıyafetlerdeki alarm parçalarını soğukkanlılıkla çıkartıp kıyafetleri çantasına koyup uzaklaşmıştı.

Çalışanların Dikkati Dördüncü Defa Samsun’da Mağaza Soygunu Olmasına Engel Oldu

samsunda-magaza-soygunu
Samsun’da Mağaza Soygunu

Samsun’da gerçekleşen akıl almaz olay sonrası mağaza çalışanları kadının tekrar mağazaya geleceğini tahmin ediyordu. Beklenen de oldu! 53 yaşındaki E.A yine bir müşteri gibi mağazalarına geldi. Bu andan itibaren çalışanlar tarafından fark edilmeden takip edilmeye başlandı. Tekrar bir çalma girişimi için alarmları sökerken yakalandı.

Çalışanlar tarafından suçüstü yakalanan E.A olayın şokunu daha atlatmadan polisler devreye sokuldu. Cumhuriyet Caddesi’nde gerçekleşen hırsızlık olayı için mağazaya gelen polisler kadını tutuklayarak karakola götürdü. Hakkında açılan dava ve kanıtların olması dolayısıyla hırsız E.A sorgulandıktan sonra mahkemeye sevk edildi.

İlginizi Çekebilir: 2022 Yılının Trend Tesettür Butik Markaları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu