Moda Haberleri

2023 Modaselvim Pul Payetli Abiye Modelleri

Modaselvim Pul Payetli Abiye

Düğün sezonuna girince modaselvim pul payetli abiye aramaları da artmaktadır. Düğünlerde en şık en dikkat çekici olmak isteyen misafir genellikle pullu ya da taşlı modelleri tercih etmektedir. Daha sade modellerden hoşlananlar için ise pullu ya da payetli elbiseler çok uygun değildir.

Modaselvim Pul Payetli Abiye

Modaselvim isimli tesettür markasında düğünler için abiye modelleri epey çoktur. Bunlar içerisinde sade modeller yer alırken ağır ve dikkat çekici modeller de bulunmaktadır. Ağır modellerin içerisinde en çok tercih edilen modellerden bir tanesi payetli abiyelerdir. Payet abiyeler arasında da epey çeşit bulunmaktadır. Biz de bununla alakalı bir liste hazırladık:

1 – Pul Payetli Tesettür Abiye

modaselvim-pul-payetli-abiye

Pul Payetli elbisenin kumaşı krep şifon ve pul payet kumaştan oluşmaktadır. Ürün bu sezona aittir. Yakası bisiklet yakadır. Tesettürlüler için yaka kısmı oldukça önemlidir. Yakanın geniş olması eşarp ya da şal modelini yapmayı zorlaştırmaktadır. Bisiklet yaka ise başörtüsü için uygundur.

Diğer abiyelerde olduğu gibi yalnızca kuru temizleme yapılması gerekmektedir. Abiye’nin yalnızca üst kısmında pullu payetler bulunmaktadır. Full payet sevmeyenler için ideal bir ürün olacaktır. Beden aralığı ise 36’dan 52’ye olmak üzere oldukça geniştir. Renk seçenekleri de birden fazladır.

2 – Pul Payetli Tesettür Elbise Modaselvim

modaselvim-pul-payetli-abiye

Bu abiye de bisiklet yakaya sahiptir. Bu yönden kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İçerisinde astar bulunmaktadır. Yalnızca kuru temizlemeye uygun bir elbisedir. Sırt kısmında bir fermuar bulunmaktadır. Abiyenin göğüs kısmında bazı detaylar bulunmaktadır. Söz konusu detaylar abiye yapışık değil dikilidir. Modaselvim pul payetli abiye renk seçeneği epey fazladır. Beden aralığı 36’den 52’ye kadardır. Ürünün 8 adet renk seçeneği bulunmaktadır.

3 – Şifon Kuyruklu Payetli Abiye | Modaselvim Pul Payetli Abiye

Krep ve şifon kumaştan üretilmiştir. Pul payet kumaşı da bulunmaktadır. Abiyenin sırt kısmında kullanım kolaylığı olması açısında fermuar bulunmaktadır. Beden aralığı da diğer ürünlerinde olduğu gibi geniştir. Düğünler ya da başka bir özel gün için ideal bir parçadır. Fiyatı ise 434 TL’dir

4 – Pul Payetli Kemerli Abiye

modaselvim-pul-payetli-abiye
modaselvim pul payetli elbise

Modaselvim pul payetli abiye modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de kemer detaylı pullu abiyedir. Kumaşı dört mevsim kullanmaya müsaittir. Kemer abiyeye dahil olarak satılmaktadır. Abiyeler kemerli olduğu zaman bazen pot bir duruş ya da dalgalanma olmaktadır. Bu da kötü bir görüntüye sebep olmaktadır. Kemeri beğenmeyen kişiler dilerlerse çıkarabilirler. Kemersiz kullanıma da uygundur. Elbisenin manşetlerinde lastik bulunmaktadır. Ürün şu an indirimdedir. 609 TL’den 359 TL’ye düşmüştür.

5 – Pul Payetli Kadife Tesettür Elbise – Modaselvim Pul Payetli Abiye

Elbise kadife ve payetli kumaştan yararlanarak imal edilmiştir. Abiye’de yarım astar bulunmaktadır. Diğer tüm abiyeler gibi yalnızca kuru temizlemeye uygun bir elbisedir. Belinde bir kemer detayı bulunmaktadır. Bu kemer de abiyeden ayrı olarak satılmamaktadır. Müşteriler sipariş verdiğinde kemer de dahil olarak kargolanmaktadır. Kemer abiyeden ayrı bir parçadır. Yani kemer detayından hoşlanmayanlar dilerlerse kemeri kullanmayabilirler.

Ürünün 36’dan 52 bedene kadar geniş bir beden aralığı bulunmaktadır. Siyah ve pembe olmak üzere iki renk seçeneği bulunmaktadır. Ürünü sipariş ettikten sonra herhangi bir sebepten dolayı memnun olmazsanız 15 gün içerisinde ister iade edebilir isterseniz de değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

Ürün size irsaliye fatura ile beraber kargolanmaktadır. Söz konusu faturanın arka kısmında da iade değişim formu yer almaktadır. Bu formu eksiksiz bir şekilde doldurmak gerekmektedir. Daha sonra ürün ile birlikle firmaya kargolamak gerekmektedir. Göndermiş olduğunuz kargoyu kolaylıkla takip edebilmek için ambar tesellüm fişi istemeniz gerekmektedir. Böylece kargo durumunuzu takip edebilirsiniz.

6 – Pul Payetli Tül Abiye

Modaselvim pul payetli abiye modelleri arasında tüllü modeller çok fazla rağbet görmektedir. Özellikle tüllü modeller payet ile tamamlanınca çok daha şık ve dikkat çekici bir görünüme sahip olmaktadır. Ürün tül kumaş ve payet kumaştan imal edilmiştir. Dört mevsimde de özel günlerde rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Üründe ayrı bir parça olarak kemer bulunmaktadır. Kemer abiyenin kendisine dahildir. Kemer için ayrıca bir ücret ödemeye gerek yoktur. Ama kemer detayından hoşlanmayanlar kullanmak zorunda değildir. Dileyen çıkarıp ayrı da kullanabilmektedir.

Modaselvim’in diğer modellerinde olduğu gibi geniş bir beden aralığına sahiptir. Birçok renk seçeneği de bulunmaktadır. Düğün sezonu olduğu zaman renkleri de bedenleri de çok çabuk tükenebilmektedir. Bu nedenle beğenen kişilerin önceden sipariş vermesi daha sağlıklı olacaktır.

İginizi çekebilir: 2022 Doya Doya Moda Banu Teker Kimdir? Kaç Yaşında?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu