Moda Haberleri

2022 Doya Doya Moda Banu Teker Kimdir? Kaç Yaşında?

Doya Doya Moda Banu Teker

Doya Doya Moda isimli yarışmanın yarışmacılarından biri olan Banu Teker son günlerde isminden en çok bahsettiren kişilerden biri oldu. Doya Doya Moda moda konseptli yarışmalar arasında en çok takip edilen ve merak edilen programlardan bir tanesidir. TV8 ekranlarında yayınlanan program her sezon dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

Doya Doya Moda Banu Teker

doya-doya-moda-banu-teker

Banu, Doya Doya Moda yarışmasının gözde yarışmalarından biridir. Teker moda konusu ile alakalı iddialı konuşmaları ile sık sık gündeme geliyor. Yarışmacı Teker konu ile alakalı moda olmadan yaşayamayacağını nefes dahi alamayacağını dile getirirken bu zamana dek hep anne ve babasının prensesi olarak yaşamını sürdürdüğünü dile getiriyor. Sonrasında da yarışmanın ve Türkiye’nin de prensesi olacağını söyleyerek ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş oluyor.

Doya Doya Moda Yarışmacısı Banu Teker Kimdir?

doya-doya-moda-banu-teker
doya doya moda banu teker

Yarışmacı Teker aynı zamanda öğrenim hayatına devam etmektedir. Marmara Üniversitesi öğrencisi olan ünlü yarışmacı Tekstil Tasarımı bölümünde öğrenim görmektedir. 2000 yılında dünyaya gelen Teker 22 yaşındadır.

İlginizi çekebilir: Gigi Hadid 2022 Yaz Partisine Damgasını Vurdu!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu