Moda Haberleri

Gigi Hadid 2022 Yaz Partisine Damgasını Vurdu!

Gigi Hadid Partinin En İlgi Çekici İsmi Seçildi

Dünyaca ünlü Filistinli güzel Gigi Hadid geçtiğimiz günlerde ünlü bir markanın düzenlemiş olduğu yaz partisine katıldı. Tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Hadid adeta ışık saçıyordu…

Moda dünyası denildiği zaman ilk akla gelen isimlerden bir tanesi olan Filistin asıllı güzel, Londra’da gerçekleşen partiye neon renkli dikkat çekici bir elbise ile katılmayı tercih etti. Partinin en şık ve en ilgi çeken isimlerinden bir tanesi olan Hadid aksesuarlarını da neon yeşili seçmeyi tercih etti.

Gigi Hadid Partinin En İlgi Çekici İsmi Seçildi

Ünlü isim yeşil, bol kesim elbisesi ile geceye damga vuran isimlerden bir tanesi oldu. Kıyafetinde yer alan ışıklar da şıklığına şıklık kattı diyebiliriz. Hadid’in saçlarını tasarlayan isim ise Sam McKnight oldu.

gigi-hadid
gigi hadid

Gigi Hadid Kimdir?

Hadid 1995 yılında Amerika’da dünyaya geldi. Babası Filistin asıllı Mohammed Hadid annesi ise Hollanda asıllı Yolanda Hadid’dir. Medyada sık sık ismini duyduğumuz bir başka isim olan Bella Hadid ile kardeştirler. 27 yaşındaki güzelin boyu 1.80dir. 20den fazla film ve Tv showları içerisinde yer almıştır.

İlginizi çekebilir: 2022 Kadın Polo Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları Bilgisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu