Moda Haberleri

En Şık Modanisa Haşema Modelleri

Modanisa Haşema Modelleri En Sevilenler

Modanisa haşema modelleri konusunda oldukça geniş bir seçeneğe sahiptir. Bu yüzden haşema ihtiyacı olanlar genellikle ilk olarak tesettür moda sitesi Modanisa’ya bakarlar. Yaz yaklaşınca hemen hemen herkes yoğun iş temposundan ve şehrin stresinden kaçmak amacı ile tatil planı yapmaya başlarlar. Tatil planı da beraberinde tatil hazırlıklarını getirecektir.

Tatil hazırlıklarının ve tatil alışverişinin en başında mayo modelleri gelir. Tesettürlüler de kendileri için en kaliteli ve en kullanışlı tesettür mayo modellerine bakmaya başlarlar. Modanisa haşema modelleri denildiği zaman ilk akla gelen alışveriş sitelerinden bir tanesidir.

En Kullanışlı Modanisa Haşema Modelleri Hangileri?

modanisa-hasema-modelleri

Modanisa haşema modelleri herkesin aradığı ürünü bulabilecek kadar çeşitliliğe sahiptir. Herkesin bir üründen beklentileri farklıdır. Haşema modelleri için de aynı durum geçerlidir. Bazıları çok şık ve gösterişli bir model ararken bazıları da kullanışlı olmasına daha çok önem verebilir. Bazıları ise hem kullanışlı hem de şık görünen bir haşema arayışında olabilir. Bu nedenle Modanisa gibi çok çeşitliliğe sahip bir alışveriş sitesine göz gezdirmek her zaman için daha faydalı olacaktır.

İşte en şık en gösterişli ve en çok tercih edilen Modanisa haşema modellerinden bazıları!

1 – Pera Tam Kapalı Tesettür Mayo Çiçek

Pera tam kapalı tesettür mayo modeli oldukça zarif bir kesime sahiptir. Denizde ya da havuzda kullanıma oldukça uygundur. En çok sevilen özelliklerinden bir tanesi ise su tutmayan haşema modelleri arasında yer almasıdır. Böylece kişi sudan çıktığı anda üzeri kuru kalacaktır. Şık görünümünden de ödün vermemiş olacaktır. Beğenilen ve oldukça fazla tercih edilen bu haşema modelinin sevilen diğer özellikleri ise şu şekildedir;

  • Esnek bir yapıya sahiptir.
  • Kırışmaya karşı dayanıklıdır.
  • Ağırlık yapmayan bir kumaşa sahiptir. Bu nedenle uzun süreli kullanım için çok uygundur.
  • Nefes alan bir özelliği bulunur.

modanisa-hasema-modelleri

2 – Mayo Bella  – Botanik Yaprak Desenli Tam Kapalı Mayo

Mayo Bella markasına ait bu ürün modanisa haşema modelleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer alır. Birçok renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Bu nedenle hemen hemen herkesin zevkine hitap ettiğini söyleyebiliriz. Tercih edilmesini sağlan diğer önemli sebepler ise bir tablo aracılığı ile gösterilebilir.

·       Geniş beden aralığına sahiptir.
·       Kumaş kalitesi oldukça yüksektir.
·       Diğer haşema modellerine nazaran daha uygun fiyatlıdır.
·       Üst, pantolon ve bone olmak üzere 3 parçadan oluşur. Bu da kullanım kolaylığı sağlar.
·       Vücuda yapışmayan haşema modelleri arasında yer alır.
·       Kullanışlı olmasının yanı sıra şık bir görünüme de sahiptir.

modanisa-hasema-modelleri

3 – Likralı Tesettür Mayo – Maresiva

Maresiva markasının üretmiş olduğu likralı tesettür mayo da Modanisa haşema modelleri denildiği zaman ilk akla gelen ürünlerden bir tanesidir. Alt, üst ve bone olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır. Kullanım kolaylığından bahsetmek mümkündür. Geniş beden aralığına sahip olması nedeni ile de hemen hemen herkese hitap etmektedir. Ayrıca alışveriş sırasında ya da daha sonrasında herhangi bir problem ile karşılaşılması halinde müşteri servisi ile de kolayca iletişim sağlanabilmektedir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile alışveriş yapılabilir.

modanisa-hasema-modelleri

4 – Mayo Bella – Parmak Geçirmeli Tam Kapalı Mayo

Mayo Bella markasına ait parmak geçirmeli modeller arasında yer alan bu tesettür mayo da mütevazı moda kategorisine dahil olabilecek bir modeldir. Sade ama şık bir haşema arayanların tercih edilebileceği tarz bir üründür. Bu ürüne benzer modelleri Defacto Haşema Sefamerve Haşema ya da Modaselvim haşema modelleri arasında görmek mümkündür. Çünkü çok bilindik bir tarza sahiptir.

modanisa-hasema-modelleri5 – Modanisa Haşema | Tam Kapalı Tesettür Mayo Ns Tasarım

Ns Tasarım’ın şüphesiz en çok tutulan modeli olan tam kapalı tesettür mayo Modanisa haşema kategorisinin favorisi denebilir. Vücuda yapışmaya haşema modelleri arasında yer almasının yanı sıra tatil modasına da uygun bir üründür. Bu yüzden kullanışlı ve rahat bir ürün olmasının yanında aynı zamanda şık bir görünüme sahip olmak isteyenler söz konusu modeli tercih edebilirler.

6 – Adasea Jile Tam Kapalı Tesettür Mayo

Jile modeli haşemalar arasında son yıllarda çok fazla tercih edilmeye başladı. Oldukça şık bir görünüme sahip olduğunu söylemek gerekir. Adasea markasına ait bu jile mayo modeli de gerek renkleri ile gerekse tarzı ile oldukça beğenilen ürünler arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlı olması sebebi ile de Modanisa haşema ucuz tesettür mayo kategorisine dahil edilebilir.

modanisa-hasema-modelleri

7 – Remsa Mayo Tam Kapalı Mayo Siyah

Remsa Mayo’ya ait bu üründe öncelikle deseni ve renkleri göze çarpar. Üst parçasında yer alan renkli desen bonesinin ön kısmında da bulunur. Bu da ürünün tamamlanmasına ve daha şık bir görünüme sahip olmasına neden olur. Ayrıca Modanisa haşema modelleri arasında 4 parçadan oluşan nadir seçeneklerden bir tanesidir. Tunik, pantolon, bone ve büstiyer olmak üzere tüm parçaları fiyata dahildir. Bu parçalar için ekstra ücret talep edilmez.

modanisa-hasema-modelleri
Modanıza haşema modelleri

8 – Mayo Bella Zebra Desenli Lycra Tam Kapalı Mayo

Bu modelin yalnızca Antrasit rengi bulunmaktadır. Renk seçeneği olmamasına rağmen oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Modanisa haşema modelleri arasında yer almasının yanı sıra aynı zamanda Trendyol haşema ve Sefamerve Tesettür Mayo modelleri arasında da yer alır. Birçok tesettür mayo modelinin aksine tunik kısmı yerine pantolon ve bone kısmı desenlidir. Bu da ürüne daha farklı bir hava ve şıklık katmıştır.

9 – Ayarlanabilir Stoperli Tam Kapalı Mayo

Modanisa haşema modelleri arasında biraz daha mütevazı bir model olarak bilinen bu ürünün bel kısmında ayarlama yapmak mümkündür. İki renk seçeneği bulunur. Bunlar lacivert ve siyah renklerdir. En çok siyah renginin tercih edildiği görülmektedir. Lacivert rengi de oldukça beğenilmektedir fakat siyah biraz daha fazla tercih edilir.

10 – Arabiyeli Tam Kapalı Mayo | Modanisa Haşema

Modanisa haşema kategorisinde diğerlerinden biraz daha farklı ama şık görünen bu modelin de 3 farklı renk seçeneği bulunur. Bunlar antrasit, lacivert ve siyah renklerdir. 3 renk de birbirine yakın olmasına rağmen her renk seçeneği modeli farklı göstermektedir. Denizde, havuz da ya da çeşitli spa aktivitelerinde diğer modanisa haşema modelleri gibi gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu