Alışveriş

Beyaz Eşya Düğün Paketi: 5 Farklı Düğün Paketi Fırsatı

Beyaz eşya düğün paketi, yeni evlenen kişiler için oldukça avantajlı ve hesaplı bir eşya setidir. Bu paketlerde çeşitli beyaz eşyalar bir aradadır ve cazip fiyatlarla sunulmaktadır. Bir evde ihtiyaç duyulan birçok eşyanın yer aldığı beyaz eşya düğün paketi, farklı kategorilerle de oluşturulmaktadır. Yeni evlenenlere veya evini baştan sona değiştirmek isteyenler için farklı beyaz eşya düğün paketi fırsatları!

İhtiyacınıza Yarayacak Beyaz Eşya Düğün Paketi Seçenekleri!

Beyaz eşya, mutfak ve banyoda kullanılan teknolojik aletlerin genel ismidir. Her evin ihtiyaç duyduğu beyaz eşya seti içerisinde çeşitli makineler ve aletler yer alır. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı veya fırın gibi ürünler beyaz eşya paketi içerisindedir.

beyaz-esya-dugun-paketi
Beyaz Eşya Düğün Paketi

Ev ihtiyacı doğrultusunda tekli satılan bu eşyalar aynı şekilde set halinde de satılmaktadır. Özellikle de yeni evlenenler bohça, tığ oyası gibi işlemeler dışında bir evin içerisindeki eşyaları da satın almaktadır. Bundan dolayı evlenecekler için beyaz eşya düğün paketi oldukça avantajlıdır. Çeşitli modellerin avantajlı fiyatını sunan bu eşya paketleri çeşitli türlerde oluşturulmaktadır. Gelişen teknoloji ve ihtiyaç doğrultusunda sizler için oluşturulan beyaz eşya düğün paketi şu şekildedir:

1 – 3’lü Beyaz Eşya Seti

Günlük hayatın büyük parçasını oluşturan temizlik bir evin vazgeçilmezi değerindedir. Sağlık açısından önem taşıyan bu aktivite için çeşitli malzemelere ihtiyaç vardır. Üstün konfor sunan makineler, her işi kolaylaştırdığı gibi temizliği de kolaylaştırmaktadır.

beyaz-esya-dugun-paketiBelirli ihtiyaçları karşılamak için oluşturulan 3’lü beyaz eşya düğün paketi beklentileri de doğrudan karşılamaktadır. İçeriği sayesinde de avantajlı kullanım sunan 3’lü set, evlenecek çiftlerin en çok tercih ettiği paketlerdendir. Geniş bir aralık sunan 3’lü beyaz eşya düğün paketi temel olarak şu üç üründen oluşur:

 • Çamaşır makinesi
 • Bulaşık makinesi
 • Buzdolabı

2 – 4’lü Beyaz Eşya Seti

beyaz-esya-dugun-paketi4’lü beyaz eşya setleri içerisinde ise çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı temel üç üründür. Bu eşyaların yanına kurutma makinesi, televizyon veya küçük ev aletleri eklenebilmektedir. Bu sayede temizlik ve yardımcı eşyalar bir paket sayesinde kullanıcılarla buluşturulmaktadır. Çeşitli markada 4’lü beyaz eşya düğün paketi içerikleri şu şekildedir:

  4’LÜ BEYAZ EŞYA DÜĞÜN PAKETİ  
ARÇELİK ALTUS BEKO
Buzdolabı Çamaşır Makinesi Buzdolabı
Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Bulaşık Makinesi
Bulaşık Makinesi Buzdolabı Çamaşır Makinesi
Bazı setlerde televizyon veya kurutma makinesi opsiyonu bulunmaktadır. Bazı setlerde ankastre ocaklar da bulunmaktadır. Televizyon

3 – Bosch Beyaz Eşya Seti – Düğün Paketi

Her alanda ihtiyaç duyulan seçeneklere erişmek beyaz eşyaların sunduğu geniş aralıklar sayesinde mümkündür. Bu beyaz eşya düğün paketi sayesinde evin her ortamında yapılan temizlik ve eğlence gibi tüm ihtiyaçlar doğrudan karşılanır.

beyaz-esya-dugun-paketiBosch ise set içeriği ve kampanyaları sayesinde müşterilerin ilgi odağındadır. Belirli indirim veya fırsat zamanlarında uygun setler sunan Bosch, çeşitli kategorilerde beyaz eşya düğün paketi oluşturmaktadır. Bosch tarafından oluşturulan çeşitli zaman aralıklarını içeren avantajlı kampanyalar kısaca şu şekildedir:

 • Seçili buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesini birlikte alana seçili ankastre setlerinde indirim.
 • Seçili XXL kapasiteye sahip buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesini birlikte alana belirli tutarda indirim fırsatı.
 • Seçili XL kapasiteli çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabını beraber alana fiyat indirimi.
 • Seçili XXL ve XL kapasiteli buzdolabı alana belirli tutarda filtre kahve makinesi hediye fırsatı.
 • Seçili ankastre fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan ankastre setlerde belirli tutarda indirim firsatı.

4 – Samsung Beyaz Eşya Düğün Paketi Nedir?

Teknolojik çağın kişilere sunduğu yenilikler içerisinde yer alan Samsung beyaz eşya düğün paketi ile rahatlık ve konfor sağlanmaktadır. Uzman kişiler tarafından geliştirilen ve yenilenen bu ürünler ile evinizde ihtiyaç duyduklarınız sizlere sunulmaktadır. Renk, tasarım ve boyut farkı olmadan uygulanan indirimler sayesinde herkes hayal ettiği ev eşyalarına ulaşmaktadır.

beyaz-esya-dugun-paketiYeni evlenecek çiftler düşünülerek oluşturulmuş beyaz eşya düğün paketi ile birçok çift herhangi bir zorluk çekmeden bütçesine uygun ürünlere sahip olabilmektedir. Ürün ve model çeşitliliğinin sunulduğu avantajlı paketler ile istek doğrultusunda seçim yapılmaktadır. Bu doğrultuda Samsung beyaz eşya düğün paketi seçenekleri şu şekildedir:

SAMSUNG BEYAZ EŞYA DÜĞÜN PAKETİ  
3’LÜ BEYAZ EŞYA SET

RT43K6000WW Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

WW90T4020CE 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi

DW60M5042FW 4 Programa Sahip Bulaşık Makinesi

ANKASTRE SET

NV60K5140BW 60 LT Beyaz Ankastre Fırın

A64M7100AW Ankastre Ocak

Nk24m7060vw Ankastre Davlumbaz

Seçili üçlü beyaz eşya alımında Jet 75E Dikey Süpürge veya 43″ Akıllı Ekran fırsatı. Seçili ikili beyaz eşya alımında elektrikli süpürge veya mikrodalga fırın fırsatı.

Bu fırsatlar veya setler Samsung tarafından oluşturulur. Belirli tarih aralıklarında sunulan bu fırsatlar, çeşitli ürünleri kapsamaktadır. İstediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz seti Samsung beyaz eşya düğün paketi fırsatları zaman içerisinde cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

5 – Arçelik 4’lü Çeyiz Seti Fiyatları Nasıldır?

beyaz-esya-dugun-paketiArçelik beyaz eşya düğün paketi, indirim zamanlarında her bütçeye uygun olacak şekilde farklı fiyatlarla sunulmaktadır. Evlenecek çiftlere destek amaçlı avantajlı olarak sunulan bu paketler bütçelere yönelik oluşturulur. Ancak beyaz eşya düğün paketi içerisinde yer alan eşyaların özellikleri ve kapasitesi paket fiyatlarını değiştirebilmektedir. Arçelik tarafından sunulan paketlere uygulanan ve belirli zamanları kapsayan indirimler şu şekildedir:

 • Buzdolabı, çamaşır makinesi veya televizyon alımlarında seçili bulaşık makinesine indirim.
 • 74 cm ve üzeri geniş hacimli buzdolabı alımlarında yoğurt makinesine indirim.
 • Seçili ankastre set alımına özel belirli tutarda fiyat indirimi veya mikrodalga fırınlarda indirim.
 • Çamaşır makinesi alımına çiftli telve kahve makinesi hediyesi.
 • Seçili ankastre set alımında ankastre bulaşık makinesinde fiyat indirimi.

Arçelik 4’lü çeyiz seti fiyatları indirimi ve fırsatları belirli tarihler arasında geçerlidir. Bundan dolayı da ev eşyasını Arçelik’ten almak isteyen çiftler indirim günlerini takip etmelidir.

Beyaz Eşya Düğün Paketi 2023- 2024 Yılında Nasıldır?

beyaz-esya-dugun-paketiBeyaz eşya paketleri evlilik hayatına başlayacak çiftlerin sıkça yöneldiği avantajlı alternatiflerdir. Temel ihtiyaçları karşılamak adına hazırlanan bu setler farklı fiyatlarda sunulur. Ürün içeriğine göre değişik fiyatlandırmalara sahip bu paketlerde ek ürünler de bulunabilmektedir. Model, renk ve boyut farkının da fiyata yansıyabildiği paketler her sene farklı ücret aralığında sunulur.

Sık Sorulan Sorular

Çeyiz paketleri, indirimli ve avantajlı olanakları sayesinde oldukça revaçtadır. Bundan dolayı da bu setler ve içeriği hakkında birçok merak edilen bulunmaktadır. Beyaz eşya düğün setleri hakkında sık sorulan sorular şu şekildedir:

Beyaz Eşya Düğün Paketinde Neler Var?

Beyaz eşya düğün seti içerisinde ihtiyaç duyulan tüm beyaz eşyalar vardır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, dondurucu, fırın veya ocak gibi ürünler bulunabilmektedir.

Düğün Paketi Kaç TL?

Düğün paketleri her markada ve setin içerisinde yer alan ürüne göre değişken fiyatlardadır.

Arçelik’te Çeyiz Paketi Var mı?

Arçelik, çeyiz seti veya indirimi uygulayan markalar arasındadır. Farklı setlerle evlenecek çiftlere kolaylık sağlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu