Moda Haberleri

En Yeni 2023 Modaselvim Deri Etek Modelleri

Modaselvim Deri Etek Modelleri

Modaselvim deri etek modelleri isimli kategori ilkbahar ya da sonbahar aylarında favori kategori haline gelmektedir. Deri etek, modası hiç geçemeyen parçalardan bir tanesidir. Kombin seçeneği de oldukça geniştir. Modaselvim isimli sitede de çok fazla deri etek çeşidi bulunmaktadır.

Modaselvim Deri Etek Modelleri

Bu sezonun en çok tercih edilen parçalarından biri olan deri etekler Modaselvim’de de çok satılan ürünlerden bir tanesidir. Biz de bu yazımız da sizler için Modaselvim deri etek modelleri kategorisinden bahsetmiş olacağız.

1 – Modaselvim Deri Etek Modelleri | Piliseli Deri Etek

modaselvim-deri-etek-modelleri
modaselvim deri etek modelleri

Piliseli etek oldukça şık duran modellerden bir tanesidir. Renk seçeneği oldukça geniştir. 8 adet renk seçeneği bulunmaktadır. Beden aralığı ise 1 ve 2’dir. Kışın kullanılması daha uygun olan bir kumaştır. Suni deriden imal edilmiştir. Eteğin beli ise lastiklidir. Ürünü yıkarken ise hassas yıkama programını kullanmak daha uygun olacaktır. Ayrıca 30 derecede yıkanmalıdır. Böylece ürün yıpranmayacak ve daha uzun ömürlü olacaktır.

2 – Kemerli Deri Etek | Modaselvim Etek Modelleri

Kemerli deri etek de Modaselvim’in favori parçalarından bir tanesidir. Öyle ki ürün stoklara girdikten çok kısa bir süre sonra tükenmektedir. Etek astarsızdır. Suni deri kumaştan imal edilmiştir. Kış aylarında kullanılmaya daha müsait bir kumaştır. Renk seçenekleri de epey fazladır. Kemer detayının olması eteği çok daha şık göstermektedir. Fakat kemer detayından hoşlanmayan kişiler de çıkararak kemersiz bir şekilde de kullanılabilir. Eteğin yandan fermuarı bulunmaktadır. Bu da giyme kolaylığı sağlamaktadır.

modaselvim-deri-etek-modelleri

Etek 30 derecede yıkanmalıdır. Program olarak ise hassas yıkama tercih edilmelidir. Bir kıyafetin daha uzun ömürlü kullanılabilmesi için yıkama rutini oldukça önem arz etmektedir. Yüksek derecelerde yıkamak ürünü yıpratacaktır doğal olarak da ömrünü kısaltacaktır. Sıkma programı da çok önemlidir. Yıkarken sıkma yapmadan yıkamak gerekmektedir.

Ürün çoğu zaman stok da olmasa da stoklar yenilenince kolay bir şekilde sipariş verilebilir. Yurt içinde 81 il ve ilçe merkezlerine sipariş verilebilirken yurtdışı sipariş olanağı da bulunan bir sitedir. Siparişinizi verdikten sonra whatsapp üzerinden siparişiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yurtiçinde aynı zamanda kapıda ödeme imkanınız da bulunmaktadır. Yurt içi kargo bedeli ise 20 TL’dir.

Eteğin geniş beden aralığı bulunmaktadır. 38 bedenden başlayıp 46 bedene dek bulunmaktadır. Şu an stok da bulunmasa da stoklara düşünce haber ver seçeneğine tıklayarak stoklar güncellenir güncellenmez sizin tarafınıza bildirim gelmiş olacak. Böylece tekrar stoklarda tükenmeden kolayca sipariş verme imkanına sahip olacaksınız.

modaselvim-deri-etek-modelleri

Site üzerinde başka deri detaylı ürünler bulunsa da en çok tercih edilen parçalar yukarıda bahsetmiş olduğumuz ürünlerdir. Siz de modaselvim deri etek modelleri içerisinden birini sipariş vermek isterseniz modaselvim’in kendi sitesine ya da whatsapp işletme hesabı üzerinden sipariş verebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: En Güzel Aldo Ayakkabı Modelleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu