Şal Kombin

Pantolonlu Abiye Takım Tesettür Modelleri!

Pantolonlu Abiye Takım Tesettür Şıklığı!

Pantolonlu abiye takım tesettür modasında her daim şıklığını koruyan parçalı modellerdir. Pantolonla oluşturulan bu pantolonlu abiye kıyafetler günlük ve özel gün kullanımına uygundur. Cazibesini koruyan pantolonlu abiye takım tesettür modasında bin bir çeşitte bulunabilmektedir.

Pantolonlu Abiye Takım Tesettür Kategorisinde Öne Çıkan Modeller!

Pantolonlu abiye takım tesettür dünyasında renk, çeşit ve model seçeneklerine sahiptir. Bir tunik ve bir pantolondan oluşturulan pantolonlu abiye takımlar kombinleme açısından da zahmetsizdir. Çeşitli işlemeler, desenler ve modellerle şenlendirilen pantolonlu abiye takım tesettür modasında şu şekillerde bulunabilir:

1 – Sade Şıklıkta: Abiye Pantolon Tunik!

Sade bir şıklık mı arıyorsunuz? Abiye pantolon tunik sayesinde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bir tunik ve bir pantolon şıklığı yakalatabilecek niteliktedir. Ağırlıklı olarak aerobin kumaştan oluşturulan bu abiye ikili takımlar konforlu ve bir o kadar da şıktır.

pantolon-tunik-takım-tesetturPantolonlu abiye takım tesettür modasında piliseli, düğmeli, işlemeli olarak kişilere sunulmaktadır. Balon, yarasa veya gömlek kolla çeşitlendirilen bu takımlar bütün şıklığı rahatça sağlayabilmektedir. Abiye tunik pantolonlarda takım gül kurusu, vizon, haki, siyah ve kahverengi gibi renkler tesettür abiye takım için daha ön plandadır.

2 – Bütün Parça Şıklığında Gözde Olan Suit Abiye Pantolon Ceket Takımlar!

Ceket kullanarak bütün bir kombin istendiğinde abiye pantolon ceket takımları yardımcı olacaktır. Bu şahane takım ceket ve pantolonla oluşturulabildiği gibi ceket, pantolon ve tunikle de oluşturulabilmektedir. İster üçlü ister ikili bu pantolonlu abiye takım tesettür modasında her zaman öncüdür.

pantolon-tunik-takım-tesettur
Pantolonlu Abiye Takım Tesettür

Genellikle krep kumaştan oluşturulan ceketli takımlar aynı zamanda likralıdır. Bu sayede beden tablosu genişlemektedir. Beden tablosu genişledikçe, büyük beden abiye kullanmak isteyen kadınlar da ceketli pantolon abiye takım şıklığından yararlanabilmektedir.

3 – Düğünlük Tesettür Takımlar Sayesinde Işıl Işıl Olmaya Ne Dersiniz?

Özel gün için pantolonlu abiye takım tesettür modellerinden taşlı abiye pantolon takımlarını mutlaka incelemelisiniz. Taşlı takımlar daha çok özel günler için tasarlanan pantolonlu abiye takım tesettür modelleridir.

pantolonlu-abiye-takım-tesetturTakımın tunik kısmının taşlarla donatıldığı takımlar en bilinen modeldir. Bunun yanı sıra taşlı pantolonlu abiyeler yeni sezon içerisinde farklı tarzları bünyesinde barındırmaya başlamıştır. Pantolonun da pul payetli olabildiği bu takımlar, göz alıcıdır. Şimdiden uyarmakta fayda var, bu modellerde seçenekler arasında kaybolabilirsiniz.

4 – Pantolonlu Abiye Takım Tesettür İçerisinde Yazlık Pantolonlu Abiyeler!

Yaz aylarında sıcaktan etkilenmek istemiyorsanız pantolonlu abiye takım tesettür modasında yazlık türde de bulunabilmektedir. Yazlık kumaştan hazırlanan takımlarla yaz aylarında bile mükemmel şıklığı yakalayabilirsiniz.

pantolonlu-abiye-takım-tesetturTerletmeyen, yapışmayan ve sıcaktan etkilenmeyen kumaşlarla oluşturulan modeller yaz aylarına damga vurmaktadır. Renk renk üretilen yazlık pantolonlu abiyeler özel gün kullanımına da uygundur. Dantelli, taşlı, kuşaklı veya kemerli modellerle her alanda kombininizle boy gösterebilirsiniz.

Pantolonlu Abiye Takım Tesettür Modasında Nasıl Kombinlenir?

Pantolonlu abiye takım tesettür modasında kombinlenmesi en basit parçalardır. Bütün şıklığı sağlayan bu takımlarla kullanılabilecek diğer kıyafetlere yine de özen gösterilmelidir. Kombin ne kadar güzel olursa olsun diğer parçalarla uyumsuzsa, göze hitap etmeyen kombinler ortaya çıkmaktadır. Bulunduğunuz ortama şıklığınızla damga vurmak için pantolonlu takım dışında dikkat etmeniz gereken adımlar:

1 – Bedene Uygun Abiye Takım Modellerinin Seçimi

pantolonlu-abiye-takım-tesetturİlk olarak bedeninize uygun pantolonlu abiye takım tesettür modelinizi seçmelisiniz. Bir kıyafet şık olsa bile size uymuyorsa, kombinlemeniz zorlaşabilmektedir. Kaliteli kumaştan üretilen bu abiye takımlarda vücut ölçülerinize en uygun modeli seçmelisiniz.

2 – Şal Modeline Karar Verin

Size en çok yakışan renkteki pantolonlu abiye takımı seçtikten sonra sırada şal modeli vardır. Şal modeli, tesettürde kombini birkaç adım öne çıkarmaktadır. Pantolonlu ikili abiye takım tesettür için şal modellerini çeşitlendirmektedir.

pantolonlu-abiye-takım-tesetturAbiye takımın yaka modeline göre özel gün şal şekli belirginleşmektedir. Bisiklet, gömlek veya ceketli takımlarda bone şallar sıkça kullanılmaktadır. Kelebek model veya penye şalla yapılacak modellerde abiye takıma kolayca uyum sağlayabilmektedir.

3 – Ayakkabı Seçimi

pantolonlu-abiye-takım-tesetturAbiye takımın altına kullanılacak ayakkabı günlük ve özel günlerde değişiklik göstermektedir. Gündelik kullanımda spor ayakkabı, babet veya şeffaf ayakkabılar daha uygun olmaktadır. Özel günlerde ise taşlı, süet, bantlı stilettolar daha sık kullanılmaktadır. Takım ya da şal rengine göre seçilecek ayakkabı kombin bütünlüğünü sağlayacaktır.

4 – Uygun Takılara Karar Verme

Takılar, kombin oluştururken göz ardı edilen ufak detaylardır. Göz ardı edilen takılar kombine ufak ama etkili dokunuşları yapmaktadır. Pantolonlu abiye takım tesettür rengine göre seçilecek çanta ve takılar aksesuar olarak büyük iş görmektedir.

pantolonlu-abiye-takım-tesetturVizon, kahverengi veya kiremit renkli takımlara gold renk çok yakışmaktadır. Kolye, bileklik veya çantada gold renkten yararlanılabilir. Siyah, gri, kırmızı gibi renklere ise gümüş takılar son derece uygundur. Takılar da seçildiğinde tebrikler artık göz kamaştırmaya hazırsınız!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu