Bone

En Şık Tesettür Bone Modelleri

Kaliteli Tesettür Bone Çeşitleri Hangileridir?

Tesettür bone modelleri, kadın tesettür giyimide tercih edilen önemli bir aksesuardır. Başörtü takan kadınlar için oldukça büyük bir kolaylık sağlayan boneler, şal veya eşarp gibi ürünlerin kaymaması için kullanılmaktadır.

Tesettürlü kadınlar için önemli bir aksesuar olan bonelerin bir çok model ve rengi bulunmaktadır. Eğer bone arayışı içinde olan biriyseniz bu bone modellerini inceleyebilirsiniz. En şık ve kaliteli tesettür bone çeşitleri şöyledir:

En Kullanışlı Bone Modelleri Hangileridir?

Boneler, tek başına veya şal, eşarp gibi ürünler ile birlikte de kullanılabiliyor. Çeşitli kumaş türlerinden üretilen boneler her mevsim tesettürlü kadınlar tarafında tercih edilen bir aksesuardır. Pek çok farklı tasarımlarda üretilen tesettür bone modelleri, pratik ve kullanışlı olması ile de önemlidir. Genellikle tercih edilen renkler arasında siyah gibi koyu tonlar yer almaktadır. Peki pratik ve kullanışlı bone modelleri hangileridir ?

1 –  Pratik Bone Modelleri Nelerdir?

tesettur-bone-modelleri
Tesettür Bone Modelleri

Pratik bone modelleri kullanışlı ve rahat olması nedeniyle oldukça fazla tercih edilen bir bone çeşididir. Muhafazakar giyim tarzını tercih eden kadınlar hızlı bir şekilde kullanabileceği ürünleri daha fazla tercih edebiliyorlar.

Pratik tesettür bone modelleri, bone çeşitleri arasında en çok tercih edilen modeldir. Bir çok renkte üretilebilen bu bone tesettür giyinen kadınların rahat ve şık olmaları için üretilmiştir. Pratik bonelerde en çok tercih edilen birkaç model bulunmaktadır. Bu modeller desenli ve fiyonklu olanlardır.

2 – Dış Bone Modelleri Nelerdir?

Tesettürlü kadınların bazıları şal veya eşarp takmak istemeyebilirler. Bu nedenle tercihi bu yönde olan kadınlar için üretilmiş bir çok dış bone modeli bulunmaktadır. Dış bone modelleri kullanımı açısından pratik ve hız kazandıracağı için günlük hayatta oldukça pratik olmaktadır. Bu nedenle tesettür bone modelleri arasında yaygın kullanılan bir bone çeşididir.

3 – Düğünlük Bone Modelleri Nasıldır?

Dış bone modelinin biraz daha şatafatlı olanları düğünlük bone olarak adlandırılmaktadır. Abiye elbiselerin üzerine tercih edilen abiye bone modelleri tercih edeceğiniz elbiseye şıklık katmaktadır. Eşarp veya şal kullanmak istemeyen tesettürlü kadınların davet ve özel günlerde tercih ettiği bir bone modelidir.

Düğünlük tesettür bone modelleri bir çok renk ve desende üretilmektedir. Ayrıca düz sade modeller üretildiği gibi desenli ve taşlı modellerde bulunmaktadır.

4 – Sosyete Bonesi Modelleri Nasıldır?

tesettur-bone-modelleri

Sosyete bone modelleri son zamanlarda davetlerde ve günlük hayatta karşımıza çıkmaktadır. Klasik bone modellerinde farklı olan sosyete bonesi, kullanım açısından kişiye pratiklik ve hız kazandırmaktadır. Bir çok renk ve desende üretilen sosyete boneleri hemen hemen her kombin tarzında kullanılmaktadır.

En Bilindik Tesettür Bone Modelleri ve Markaları Hangisidir?

Bone kullanımı kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Bazı tesettürlü kadınlar bone kullanmadan başörtülerini bağlayamayabiliyorlar. Bazı kadınlar ise tercihen kullanmayabiliyorlar. Bu nedenle tesettür bone modelleri kullanımı herkes için farklıdır.

Bone kullanmayı tercih eden kadınlar için özellikle bazı markalar vazgeçilmezdir. Kaliteli ve kullanımı kolay olan bone markalarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:

Aişe Tesettür Bone Modelleri ve Fiyatları

tesettur-bone-modelleri

Aişe tesettür bone modelleri, bir çok renk ve tarzda üretilerek tesettürlü kadınların beğenisie sunulmaktadır. Bazı modeller tek başına şal yerine kullanılabileceği gibi bazı modellerde sadece eşarp ve şal altına kullanılabilmektedir. Hemen hemen her kadının zevkine ve stiline hitap eden bu tesettür bonelere sahip olmak için e-ticaret sitelerini kullanabilirsiniz. Boneler, 29,90 TL ile 80,00 TL fiyat aralığında satın alabilirsiniz.

Aker Dış Bone Modelleri ve Fiyatları

Aker marka boneler, muhafazakar kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Markanın kaliteli olması ve her bütçeye hitap etmesi bonelerin tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Aker dış bone modelleri bir çok kumaş türünde üretilerek tesettürlü kadınların beğenisine sunulmuştur. Her renk ve desende üretilebilen bu bone çeşitleri özellikle başörtüsü bağlamakta sorun yaşayan kadınlar için hazır türban özelliği niteliğindedir.

Aker dış bone modelleri hemen hemen her bütçeye hitap etmektedir. Tesettür bone modelleri e- ticaret sitelerinden kargo yolu ile en düşük 59,99 TL en yüksek 99,99 TL gibi bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Sefamerve Hazır Bone Şal Modelleri ve Fiyatları

Hazır bone şal modelleri özellikle başörtü takmakta zorlanan kadınlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Her renk, model ve desende üretilen hazır şallar, kullanan kişiler tarafından büyük ilgi görmektedir. Sefamerve kalitesi ile tesettürlü kadınların beğenisine sunulan tesettür bone modelleri sefamerve e- ticaret sitesinde 20 TL ile 135 TL fiyat aralığında satışa sunulmuştur.

Eğer isterseniz 2022 Yılı Sefamerve Bone Çeşitleri ve Kullanım Şekilleri yazımıza göz atabilir yeni sezon bone modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu