Moda Haberleri

Modaselvim Telefon Numarası Kaçtır? Modaselvim Sipariş Hattı

Modaselvim Telefon Numarası Kaçtır?

Modaselvim telefon numarası sipariş vermek ya da verdikleri siparişleri ile alakalı görüşmek isteyenlerin araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Modaselvim isimli işletmede tesettürlülere yönelik ürünler satışa sunulmaktadır. Feraceden abiyeye tunikten baş örtüsüne dek birçok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Yapılan alışverişin tutarı 150 Türk Lirasını geçmesi halinde herhangi bir kargo ücreti ödenmemektedir. Kargo ücretinin maliyetinin tamamını Modaselvim karşılamaktadır.

Artık hemen hemen tüm alışverişler iki dakika içerisinde internet üzerinden kolay bir şekilde yapılmaktadır. İnternet alışverişinin bu kadar yaygınlaştığı bir zamanda güvenli bir alışveriş sitesi bulmak da aynı oranda zorlaşmıştır. Modaselvim isimli site bütün kullanıcıların memnuniyetini kazanmış uzun süredir güvenle işini yapan sitelerden biridir.

Biz de bu yazımızda sizler için modaselvim telefon numarası başta olmak üzere söz konusu site hakkında merak edilen sorulardan bahsetmiş olacağız…

Modaselvim Telefon Numarası Kaçtır?

modaselvim-telefon-numarasi

Modaselvim telefon numarası site üzerinden sipariş veren kullanıcılar için önem arz etmektedir. Sipariş veren kişiler akıllarına takılan herhangi bir soru için direkt bağlantı kurmak isteyebilirler. Siparişlerindeki olası bir gecikmede de bilgi almak için bu telefon numarasına ihtiyaçları vardır. Siz de Modaselvim’in telefonuna ulaşmak isterseniz 0212 550 52 52 numaralı telefonu tuşlamanız yeterli olacaktır.

Modaselvim’in Instagram ve Facebook hesapları üzerinden haftanın her günü ve her saati kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ama telefonla da direkt görüşme sağlamak isterseniz yukarıdaki telefon numarası üzerinden ulaşmak da mümkündür. Telefonla ise hafta içi 09.00 ile 19.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Cumartesi günleri de aynı saatler de görüşme sağlamak mümkündür. Pazar günleri ise ulaşmak mümkün olmayacaktır.

Modaselvim Telefon Numarası Whatsapp

modaselvim-telefon-numarasi

Modaselvim’in whatsapp hattı da merak edilen hususlardan bir tanesidir. Modaselvim isimli tesettür butiğine whatsapp üzerinden de rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 0850 811 52 52 numaralı whatsapp hattından ulaşmak, sipariş vermek ya da mevcut siparişleriniz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Whatsapp üzerinden de 09.00 ile 19.00 saatleri arasında bilgi almak mümkün olacaktır.

Modaselvim Sipariş Verme Nasıl Mümkün Olur?

modaselvim-telefon-numarasi

Modaselvim üzerinden sipariş vermek oldukça kolaydır. İnstagram ve facebook sayfaları üzerinden rahatlıkla sipariş verilebilmektedir. Aynı zamanda web sitesi üzerinden de sipariş vermek mümkündür. Son sipariş verme yöntemi ise telefon numarası üzerindendir. 0212 550 52 52 üzerinden de sipariş verilebilmektedir. Bunun için almak istediğiniz ürünün kodunu ve bedenini söylemeniz yeterli olmaktadır. Whatsapp hattı üzerinden de kolay bir şekilde sipariş verilebilmektedir.

Modaselvim Mağazaları Nerelerde Var

Modaselvim mağazaları nerelerde var sorusunun cevabını araştıranların sayısı da epey çoktur diyebiliriz. Bunun yanı sıra Modaselvim Bursada nerede ve Modaselvim İzmir’de nerede gibi sorular da oldukça merak edilmektedir. Genellikle internet üzerinden alışveriş yapma alışkanlığı olmayanlar ve direkt bakarak almak isteyenlerin merak ettiği ve araştırdığı sorulardır. Fakat modaselvim tamamen internet üzerinde kurulmuş bir işletmedir ve yalnızca internetten satış yapmaktadır. Bu nedenle herhangi bir ilde mağazası bulunmamaktadır.

İlginizi çekebilir: Doya Doya Moda Banu Kimdir, Nereli?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu