Şal Kombin

En Yeni ModaSelvim Triko Tunik Modelleri!

Birbirinden Farklı ModaSelvim Triko Tunik Çeşitleri!

ModaSelvim triko tunik, son zamanlarda oldukça dikkat çekmektedir. Gerek triko kumaşın hafif yapısı gerek kullanım kolaylığı açısından tuniklerde triko kumaşlar tercih edilmektedir. Triko kumaş, yün ile pamuk karışımından oluşan ve ısı tutan bir yapıya sahiptir. Bu sebepten dolayı da kış mevsimlerinde sıcak tutmakta olup kombin yapımına müsaittir.

ModaSelvim triko tunik modellerinde olduğu gibi geride kalan çoğu tesettür ürünlerinde de başarılı olmaktadır. Çeşit ve model farklılıkları, kombin yapımına müsait veya her kombine kolayca uyum sağlayabilen parçaları hizmete, tüketime sunmaktadır. Büyük beden elbise büyük beden tunik büyük beden abiye büyük beden ferace gibi beden durumları farklılıklarına da hizmet etmektedir.

ModaSelvim Tunik Kategorileri Neler?

Dış giyim kategorisinde olan ModaSelvim triko tunik, kumaş uzunluğu ile genelde diz altına kadar uzanabilen parçalardır. Hazır giyim ürünü olarak da adlandırılabilmekte olup kombin açısından fazla enerji ve zaman tüketmemektedir.

modaselvim-triko-tunikTunikler günlük hayatta veya özel durumlarda kısacası her olay ve durum için uygun modelleri bulmaya imkan sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı da desen, renk, uzunluk hatta kumaş türüne göre şekillenmektedir. ModaSelvim triko tunik, desenli tunik, kapüşonlu tunik olmak üzere birçok farklı yapıda tunikleri müşterilerine sunmaktadır.

ModaSelvim Triko Tunik

ModaSelvim triko tunik tesettür modelleri oldukça kapsamlıdır. Etek ucu detaylı, çzigili, yırtmaçlı, cep detaylı, desenli ve kol detaylı başta gelmek üzere daha birçok model bulunmaktadır. Renk fazlalığı, büyük beden veya beden durumu, desen ve model çeşitliliği ele alındığında tercih edecekler için fazlaca ürün, hizmete sunulmaktadır.

ModaSelvim Desenli Tesettür Tunik

modaselvim-triko-tunikModaSelvim markası adı altında tunik modelleri arasında en dikkat çekici türlerdendir. Kamelya çiçeği desenli, çiçek desenli, viskon kumaş yapısına sahip desenli, zebra ve kare desenli, krep model tunik olmak üzere birden fazla tuniği bulabilirsiniz. Kumaş farklılığı da desenli tuniklerde devreye girmekte olup farklı kumaş yapısında da birden çok desenli tunik bulunabilmektedir.

ModaSelvim Hırka Modelleri Nasıl?

ModaSelvim tesettür alanına hırka modelleri de sunmaktadır. Gündelik kullanıma uygun olan hırkalar bulunmasıyla birlikte taş detaylı veya hırkalı takımlar da bulunabilmektedir. ModaSelvim hırkaları ayak bileğine kadar uzanmaktadır. Bu ModaSelvim triko tunik– hırka modelleri şal yakalı, taş işlemeli, desenli, kapüşonlu, cepli, hırka olarak kısaca verilebilir.

Ayrıyetten  Modaselvim hırkalı takımları da kullanıcılarına sunmaktadır. Bütün bir kombin olmasının yanı sıra hırka kullanımını da mümkün kılmaktadır. Tek renkli modeller olduğu gibi birbiriyle uyumlu farklı renklerin kullanıldığı takımlar da bünyesinde bulunmaktadır.

ModaSelvim Triko Yelek Çeşitleri

modaselvim-triko-tunik
ModaSelvim Triko Tunik

Yelek çeşitleri ise ModaSelvim triko tunik modelleri aksine genellikle kumaş olarak farklıdır. Yelek modellerinde şifon, kürklü, şişme, peluş ve kot kumaşlar bulunmaktadır. Bu modeller basitçe sıralanmış olup yelekli takımlar da bulunmaktadır.

ModaSelvim Kazak Çeşitleri Neler?

ModaSelvim kış aylarının vazgeçilmezi olan kazak türleri için de birden çok seçenek sunmaktadır. Kazaklar kış aylarında sıcak tutan yegane parçalardan biridir. Kazak türleri ModaSelvim tesettür markasında oldukça seçeneklidir. ModaSelvim triko tunik alanında olduğu gibi kazaklarda da triko kumaştan bolca yararlanılmıştır.

Triko kazak modelleri boğazlı, fırfır detaylı, balon kol, kol detaylı, balıkçı yaka, çizgili, baklava desenli kazak olarak kısaca sıralanabilir. Bu kazaklar genellikle triko kumaştan yapılmış olup dış görüntüde mükemmel sonuçlar ortaya çıkartmaktadır.

ModaSelvim Büyük Beden Ürünleri!

modaselvim-triko-tunikElbise tunik, nikah elbisesi, kimono trençkot pardesü olabileceği gibi tulum kot pantolon etek gibi farklı ürünleri de bulunmaktadır. Bu sayılan parçalarla da sonucu harika gözüken kombinler yapılabilir. Büyük beden kombin için de hem kaban büyük beden ferace büyük beden pardesü ile dış giyim kombinleri yapılabilir. ModaSelvim triko tunik modellerinde büyük bedene uygun parçalar da bulunabilir.

Yeni Sezon İçin ModaSelvim Kombinleri!

ModaSelvim triko tunik, kazak ve yelek, hırka kombinleri yapılmak istenildiğinde takım olarak alınabileceği gibi ayrı ayrı alınıp bir bütün de oluşturulabilir. Yelekli takımlar genellikle beyaz gömlek ve pantolon ile yeleğin aynı renkte olduğu tarzdadır. Bu kombinde ayakkabı ve şal rengi seçimi size ait olup aynı ton kullanılabileceği gibi farklı renkler de kullanılabilir.

ModaSelvim triko tunik kombininde ise özel günlerde desenli veya taşlı tunik altına giyilebilecek havuç paça pantolon ile stiletto ayakkabı göz kamaştırıcı bir kombin olabilecektir. Özel gün dışında bir kombinde ise etek ucu detaylı tuniğin altına giyilebilecek dar paçalı bir kumaş pantolon kombin oluşturmak için yeterli olabilecektir.

modaselvim-triko-tunikKazak kombininde ise balon kol kazak altına giyilebilecek piliseli etekler kombin yapmaya olanak sağlamaktadır.

Hırka modellerine bakıldığında ise takım halinde sunulan kombinler bulunmaktadır. Bu kombinlerde triko elbise ve triko hırka kullanılmaktadır. Renkler aynı olup hırka modelinde uyumlu bir başka renk eşlik etmektedir. Şal yakalı hırka tercihi ise tek parça olup kişinin kendi özgün kombinini yapmasına fırsat sunmaktadır.

ModaSelvim triko tunik modelleri ilginizi çektiyse: Modaselvim Telefon Numarası Kaçtır? Modaselvim Sipariş Hattı

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu