Moda Haberleri

Yeni Sezon Pınar Şems Abiye Elbise Modelleri!

Pınar Şems abiye modellerin yeni sezonda da merakla beklenmektedir. Abiyeler özel günlerin parlayan incisidir. Her kadın özel günlerde şık ve iddialı olmak ister. Bu kapsamda da gardırobun en şık parçası elbette abiye olmaktadır.

Sezona uygun tasarımlarıyla tesettürlü kadınların ilgisini çeken Pınar Şems ferace modelleri ve abiyeleri yeni sezona da damga vurmaktadır. Farklı tanımlamaları ve tasarımlarıyla tesettür modasında yer alan Pınar Şems abiye modelleri yeni sezonda da capcanlıdır.

Öne Çıkan Yeni Sezon Pınar Şems Abiye Modelleri!

Pınar Şems pantolon tunik takım, elbise, şal ve abiye başta gelmek üzere birçok tesettür kıyafette hizmet sunmaktadır. Kaliteli kumaşlarla üretilen bu elbiseler her yaşa ve her kesime hitap edebilmektedir. Kıyafetlerde büyük beden seçeneğinin bulunması, Pınar Şems abiye modellerini birkaç basamak üste taşımaktadır.

Özel günlerde abiyeler şık görünümü sağlayan tek unsurdur. Pınar Şems abiye en özel günlerde, etkinliklerde veya birçok yerde giyilebilir düzeydedir. Kişi zevkine hitap eden bu abiyelerde öne çıkan birkaç model bulunmaktadır.

1 – Pınar Şems- Zülal Abiye

Pınar Şems tasarımına sahip Zülal abiye, tıpkı Pınar Şems- Ezgi abiye gibi ışıl ışıl parıldamaktadır. Zümrüt yeşili, indigo, lila ve kahverengi renk seçeneğiyle adeta sezonun gözdesidir. Saten kumaşa sahip bu elbise kulplu balık model şeklindedir.

pinar-sems-abiye
Pınar Şems Abiye

Abiyenin eteği tek yandan pelerinli olup, işlemelere sahiptir. Zülal abiyede sağdan sola aşağıya doğru taş işlemeler yer almaktadır. İşlemeler asimetrik uzanıp üst tarafa sabitlidir. Pınar Şems elbise modelleri içerisinde canlı tasarımlı bir diğer elbisedir.

2 – Pınar Şems- İmren Abiye

pinar-sems-abiyeİmren abiye, şıkır şıkırlıkta öncü bir modeldir. Elbisenin tamamında taş işlemeler yer almaktadır. Zülal abiye iki taraftan tül pelerinli olan bir modeldir. Bordo, gold, zümrüt yeşili, beyaz ve lacivert renk seçeneğiyle iddialı bir modeldir.

3 – Pınar Şems- Elisa Abiye

pinar-sems-abiyeYeni sezonda bir diğer model Elisa abiyedir. Pınar Şems- Yağmur abiye ve Zülal abiye benzeri oldukça işlemeli ve tasarımlı bir modeldir. Saten kumaş üzerine drape eklentiler ve taş işlemelerle oluşturulmuştur. Pelerinsiz bir model olup leylak, lacivert, indigo ve ceviz yeşili renkleriyle buluşturulmuştur.

4 – Pınar Şems- Bergüzar Abiye

Bergüzar abiye, Pınar Şems- Güneş abiye ve İmren abiye gibi detaylı ve işlemeli bir abiye olmaktadır. Taş işlemeli ve uzayıp giden pelerine sahiptir. Bu elbisede öne çıkan detay pelerin şeklidir. Sol tarafta omuzdan başlayıp inen bir pelerin yer almaktadır. Arkada ise sağ taraftan uzanan bir pelerin bulunmaktadır.

pinar-sems-abiyeBu tesettür abiye zümrüt yeşili, leylak, lacivert, kahverengi ve ceviz yeşili renk seçeneğiyle son derece iddialıdır. Büyük beden seçeneğinin geniş olduğu bu Pınar Şems abiye modeli yeni sezon şıklığına uygundur.

5 – Pınar Şems Abiye Türlerinde: Kanaviçe Abiye

Tüller ve taş işlemelerin birleştiği Kanaviçe abiye, tasarımıyla dikkat çekmektedir. Tül işlemeler bu sezonda özelleştirilmiştir. Bilinen tüllerin aksine ince tüllerle eklentiler sağlanmaktadır. Pınar Şems abiye türlerinden Kanaviçe model, ince tüy eklentileriyle desteklenmiştir.

pinar-sems-abiyeAbiye elbisenin boyun kısmından başlayarak asimetrik şekilde ilerleyen taş detaylar bulunmaktadır. Aynı şekilde abiyenin kol kısmında da asimetrik işlemeler yer almaktadır. Işıltılara imkan sunan bu Pınar Şems abiye lila, zümrüt, siyah, mavi, kahverengi ve ekru renklerle buluşturulmuştur.

6 – Pınar Şems- Kamer Abiye

Saçak boncuklar bu sezonun abiyelerinde sıkça görülmektedir. Boncuğa ve işlemelere doyulacak bir Pınar Şems abiye modelidir. Tıpkı Pınar Şems- Sahra abiye ve Bergüzar abiye gibi iki yandan pelerinli bir modeldir.

pinar-sems-abiyeKuplu bir modeldir. İki omuz arasında saçak boncuklar yer almaktadır. Asimetrik boncuk işlemeleri sayesinde abiyenin alt kısımları da doldurulmuştur. Pul payetli Pınar Şems abiye kategorisinde Kamer abiye lacivert, siyah, mavi, lila ve gri renklerini de içermektedir.

7 – Pınar Şems- Berra Abiye

Saçak boncukların yoğun olduğu Berra abiye tam bir özel gün şıklığı sağlamaktadır. Kuplu bir beden olup, tam oturuş sağlayan Pınar Şems abiye içerisinde bulunmaktadır. Berra abiyenin yaka modeli hakim yakadır. Kolları alışılanın dışında takma kol modellidir.

pinar-sems-abiyeDüz kalem etek kesimine sahip bu abiye orta hatta yırtmaçla esnetilmiştir. Abiyenin bütününde saçak boncuklar dizilidir. Şık görüntüleri sunan bu elbisede siyah, bebe mavisi, pudra ve lacivert renkleri seçenekler arasındadır.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu