Alışveriş

Vakko Mağazaları Nerede Var? Neler Alabilirsiniz? 2024 Rehberi

Vakko mağazaları, modada kaliteli bir duruş sergileyen Vakko markasından alışveriş yapmak isteyenlerin araştırmasıdır. Her dönem ilgi çeken tasarımlarıyla öne çıkan Vakko modern ve çağdaş tasarımlarıyla gündemdedir. Tasarımı ve sanatı ürünlerinde ele alan Vakko mağazaları, Türkiye’nin birçok yerinde yer almaktadır. Her bütçeye ve beğeniye uygun Vakko tasarımları nelerdir, Vakko mağazaları nerelerdedir diye göz atalım!

İstanbul Avrupa Yakasında Yer Alan Vakko Mağazaları!

vakko-magazalariİstanbul Avrupa yakası, alışveriş merkezi açısından zengindir. Birçok alışveriş merkezini içerisinde barındıran bu yaka Vakko mağazaları çokluğuyla da bilinmektedir. Vakko Boutique, Vakko Couture veya Vakko Wedding mağazaları da dahil olmak üzere İstanbul Avrupa yakasında yer alan Vakko mağazaları şu şekildedir:

VAKKO MAĞAZALARI  
MAĞAZA ADI KONUMU
Vakko Couture

Vakko Home

Vakko Christofle

Vakko

İstinye Park AVM
Vakko THY Tayakadın/ Arnavutköy
Vakko Outlet mağazaları nerede Airport Shopping Mall
Vakko Outlet Starcity AVM
Vakko AQUA Florya
Vakko Mall Of İstanbul
Vakko Akmerkez AVM
Vakko Couture

Vakko Fabiana Fılıppi

Vakko

Zorlu Center AVM
Vakko Outlet Esenyurt
Vakko Outlet Bahçekapı
Vakko Outlet Venezia AVM
Vakko Vadi İstanbul
Vakko 365 Kanyon AVM
Vakko Nişantaşı/ Teşvikiye

İstanbul Anadolu Yakasında Bulunan Vakko Mağazaları!

vakko-magazalariİstanbul Anadolu yakasında da birçok alışveriş merkezi içerisinde Vakko mağazaları bulunmaktadır. Bu yakada yer alan Vakko mağazaları içerisinde de Vakko outlet mağazaları veya Vakko’nun çeşitli mağazaları yer almaktadır. Konumuz doğrultusunda İstanbul Anadolu yakası için en yakın Vakko mağazası listesi şu şekildedir:

İSTANBUL ANADOLU YAKASI VAKKO MAĞAZALARI  
MAĞAZA ADI KONUM
Vakko Outlet Göztepe Optimum AVM
Vakko Suadiye
Vakko Outlet Kurtköy Viaport AVM
Vakko Outlet Tuzla Marina
Vakko Akasya AVM
Vakko Emmar AVM
Vakko Patisserie Akasya AVM

Vakko Outlet İstanbul’da Nerelerde Var?

Outlet mağazalarında yer alan ürünlere outlet ürün adı verilir. Outlet Vakko mağazaları diğer Vakko mağazalarına kıyasla daha fazla ürün çeşidine sahiptir. Bu mağazalarda kıyafetler, mobilyalar, ev aletleri dahil birçok ürün yer almaktadır.

vakko-magazalariNispeten daha uygun fiyatlı olan outlet ürünler birçok kişinin alışverişini oluşturmaktadır. Bundan dolayı da Vakko outlet mağazalarının İstanbul’da nerede yer aldığı bir hayli merak edilir. Bu doğrultuda İstanbul’da yer alan outlet Vakko mağazaları şu şekildedir:

 • Göztepe Optimum AVM
 • Tuzla Marina
 • Kurtköy Viaport AVM
 • Starcity AVM
 • Venezia AVM
 • Bahçekapı
 • Esenyurt
 • Airport Shopping Mall
 • THY

Vakko Mağazaları İçerisinde Neler Yer Alır?

vakko-magazalari
Vakko Mağazaları

Vakko mağazaları içerisinde markayla özdeşleşen en önemli ürün grubu başında eşarplar yer almaktadır. Sanatı ve estetiği bir arada sunan özel eşarp koleksiyonları sayesinde Vakko pamuklu eşarplar, kadınların vazgeçilmezlerindendir. El işçiliği anlayışının sürdüğü üretim metotları sayesinde Vakko eşarpları her alanda kullanım sunmaktadır. Eşarp dışında Vakko mağazaları içerisinde yer alan ürün gruplarından birkaçı şu şekildedir:

Vakko Mağazaları ve Çantalar

vakko-magazalariMarkanın iddiasını yansıtan bir diğer ürün grubu da Vakko çantalardır. Yenilikçi stili yansıtan Vakko çanta modelleri Vakko mağazaları içerisinde ayrıcalıklı yerdedir. Zarif detaylarla tasarlanan bu çantalar materyaller ve model çeşidinden dolayı kadınlar tarafından oldukça sevilmektedir.

Koleksiyon Ürünler

vakko-magazalariVakko markasının dinamik ve yenilikçi ürün anlayışını yansıtan koleksiyonlardan biri de Monogram ürünlerdir. Ayakkabı, çanta, mont veya birçok kıyafetin yer aldığı Monogram grubunda desenler ve renkler önemlidir. Sezonda birçok koleksiyon oluşturan Vakko markasının ürünlerini Vakko mağazası içerisinde inceleyebilirsiniz.

Vakko Aksesuarları

vakko-magazalariVakko mağazaları içerisinde kadın- erkek giyim dışında aksesuarlar da yer almaktadır. Detaylı ve estetik görünüşü yüksek olan aksesuarlar hediye ve çeşitli amaçlarla da tercih edilmektedir. Vakko kumaş türlü aksesuarlardan olan birkaç model şu şekildedir:

 • Atkı
 • Deri cüzdan
 • Kemerler
 • Kemer tokaları

Vakko Kozmetik Ürünleri

vakko-magazalariVakko mağaza içerisinde kozmetik kategorisinde de ürünler bulunmaktadır. Vakko parfüm çeşitleri, vücut losyonları ve duş jelleri bir set halinde de sunulmaktadır. Çiçek özlü parfümler ile kadınlar düşünülürken erkekler için de kalıcı parfümler oluşturulmaktadır. Kadın ve erkek kişisel bakım eşyalarının yer aldığı Vakko mağazası birçok kokuyu ve ürünü bünyesinde barındırmaktadır.

Plaj Giyim

vakko-magazalariDeniz sezonu açılırken Vakko mayo ve bikini modelleri tasarımlarıyla kendinden söz ettirmektedir. Yazın gelişini kutlayan bu ürünler plaj giyimde sık tercih edilenlerden olmaktadır. Bikini ve mayo dışında pareolar, deniz elbisesi, kimonolar, kaftanlar veya terlik gibi ürünler de yer almaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Vakko, ülkemizde ve küresel çapta tanınan bir markadır. Ürün yelpazesi ve tasarımlarından dolayı birçok kişinin ilgisini çeken bu marka mağazalarıyla da dikkat çekmektedir. Ürün ve mağaza hakkında sık sorulan soruların başında gelenler şu şekildedir:

Vakko Kaç Tane Mağazası Var?

Vakko’nun 13 ana mağazası bulunur. 3 tanesi yurt dışından olmak üzere 35 butik Vakko mağazası da bulunmaktadır. Türkiye’ye yayılan 76 adet Vakko Corner, 10 Vakko outlet, 2 tane Vakko Wedding mağaza vardır. Bunlarla birlikte 2 adet Vakko chocolate butik ve 2 Vakko home yer alır. 3 Vakko eşarp corner mağaza da bulunmaktadır. 2 adet V2K designers mağaza ile 10 Vakkorama ve 5 Vakkorama H20 mağazası da vardır.

Vakko Yurtdışında Var mı?

Frankfurt ve Hamburg’ta açılan Vakko Boutiqe mağazaları sayesinde Vakko yurtdışında da varlığını göstermiştir.

Vakko Outletten Alınan Ürün Mağazadan Değişir mi?

Online sitenin Outlet bölümünden alınmış ürünün değişimi ya da iadesi yapılmaktadır. Bu işlemler sadece Vakko Outlet mağazasından yapılmaktadır.

W Collection Vakko’nun mu?

W Collection, bir Vakko Holding kuruluşudur.

Vakko Boutique Farkı Nedir?

Vakko Butikler ile Vakko mağazasından farklı olarak birçok giyim eşyası ve çikolata satışı yapılmaktadır.

Vakko İade Alıyor mu?

Vakko Online alışverişten yapılan ürünlerin değişimi mağazalardan gerçekleştirilmektedir. Ancak iade için belirli koşullar gerekmektedir. Orijinal ambalaj bozukluğu, kullanılmış ya da başka müşteri tarafından satın alınamayacak şekildeki ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.

Vakko Lüks mü?

Vakko, materyal ve tasarım açısından lüks sayılabilecek markalar içerisinde yer almaktadır. Ancak her bütçeye uygun ürünler de bu mağazada satışa sunulmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu